Avalon » Serie komiksowe » Avengers: The Initiative » Avengers: The Initiative #33

Avengers: The Initiative #33

Avengers: The Initiative #33

"The Hammer Falls" - Part 1

Postacie
Zapowiedź

Taskmaster, Constrictor i Diamondback dołączają do Dark Avengers w czasie Siege i stają naprzeciw Thora. W tym czasie Justice, Tigra i Avengers Resistance uderzają na Camp H.A.M.M.E.R.. Tam czeka już na nich Hood!

Streszczenie

Cmentarz. Night Thrasher zastanawia się, co zrobić z propozycją, jaką dostał od Osborna – ten obiecał sklonować ciało jego brata, a Hood tchnąć w to nowe naczynie duszę Dwayne'a. Ceną za to będzie zdrada przyjaciół.

Później. Camp H.A.M.M.E.R atakują Tigra, Night Thrasher, Scarlet Spider, Justice, Ultra Girl, Gauntlet i Rage.

Oklahoma. Osborn gani Taskmastera za udział w potyczce z Thorem. Każe mu wracać tam, gdzie jego miejsce – do walki z resztą Asgardczyków. Jednocześnie prosi, by Diamondback została.

Uzbrojona w wyrzutnię rakiet Maria Hill szarżuje na Iron Patriota i jego popleczników stojących nad Thorem. Rachel widząc atak rozrzuca wokół siebie wybuchające diamenty. W ostatniej chwili ratuje ją Frank.

Thor dzięki zamieszaniu odzyskuje siły. Constrictor wsadza dziewczynę na goblinowy ślizgacz i chce zabrać ją z dala od Asgardu. Po drodze są świadkami śmierci Aresa. Do walki włącza się Captain America.

Camp H.A.M.M.E.R. Avengers Resistance atakujący bazę zdobywają przewagę. Jedynie Hood stawia zdecydowany opór. Wściekła Tigra jest jednak bliska pokonania go. Donyell musi wybrać – aby odzyskać brata, musi zabić Greer.

Autor: redevil

Galeria numeru

Avengers: The Initiative #33 Avengers: The Initiative #33 Avengers: The Initiative #33 Avengers: The Initiative #33 Avengers: The Initiative #33 Avengers: The Initiative #33 Avengers: The Initiative #33 Avengers: The Initiative #33 Avengers: The Initiative #33

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.