Avalon » Serie komiksowe » Siege: Embedded » Siege: Embedded #2

Siege: Embedded #2

Postacie
Zapowiedź

Oblężenie Asgardu zostało rozpoczęte, jednak brakuje jednego z bóstw. Nie na długo jednak, gdyż wraca z kompanami. Prawdziwa twarz Normana Osborna może zostać ujawniona.

Streszczenie

Ben, Will i Volstagg przemierzają kraj w drodze do Oklahomy. Po drodze na stacji benzynowej Urich rozmawia z kobietą na temat planowanego ataku Osborna na Asgard. Starsza pani powtarza mu wszystko, co usłyszała w programie Kellera, jako własne poglądy.

Oklahoma. Keller prowadzi program na żywo. Zapowiada atak agentów H.A.M.M.E.R. na Asgard. Wsparcia udziela mu Osborn, a dokładniej robot w zbroi Iron Patriota. Dzięki temu Todd jest jedynym prezenterem w rejonie i ma wyłączność na gorący materiał. Podczas rozmowy agent Abrams mówi prezenterowi, że chcą pokazać atak na Asgard z własnej, odpowiedniej perspektywy, dlatego na pokładzie każdego z powietrznych statków znajduje się wybrany dziennikarz. H.A.M.M.E.R. zaatakuje, a Keller ma przekonać świat, że to świetny pomysł.

Ben i kompania kończą drogę pięćdziesiąt mil przed celem. Tkwią w korku. Na niebie pełno jest jednostek Osborna. Po chwili agenci H.A.M.M.E.R. wykrywają Volstagga i przeprowadzają atak. Asgardczyk rzuca się w wir walki, traktując potyczkę jako miłe oderwanie od rozmyślania nad problemem, co czeka go po powrocie do domu. Zatracony w walce nie zauważa, iż Ben i Will zostają aresztowani.

Po przewiezieniu do bazy Tinker dziennikarze, korzystając z nieuwagi swoich strażników, uciekają.

Autor: redevil

Galeria numeru

Siege: Embedded #2 Siege: Embedded #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.