Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man » Amazing Spider-Man #621

Amazing Spider-Man #621

Amazing Spider-Man #621

"Out of Blood"

Postacie
Zapowiedź

Spidey potrzemuje przysługi od Black Cat. Nic wielkiego. Po prostu potrzebuje pomocy przy włamaniu do posesji Mr. Negative'a. W tym numerze zobaczymy także: ciemną stronę Carlie Cooper, zakłócenia w rozwoju Curta Connorsa i zły zamiar... Ciotki May?

Streszczenie

Chinatown. Spider-Man wraz z Black Cat włamują się do posiadłości Mr. Negative'a, aby ukraść fiolkę z krwią Parkera.

May wyrzuca ze swojego domu Harry'ego wraz z współlokatorkami. Przy okazji dodaje, że bez pieniędzy chłopak jest niczym.

Miejsce walki Maggii z Inner Demons. Policja szuka dowodów z miejsca zbrodni. Carlie postanawia zrekonstruować śmiercionośny gaz Mr. Negative'a. Po chwili dzwoni do niej ojciec, z którym umawia się na spotkanie.

Felicia i Peter dostają się do pomieszczenia, w którym znajduje się krew Ścianołaza. Kobieta wchodzi do środka. Tymczasem Spidey zostaje z tyłu. Za jego plecami pojawiają się członkowie Inner Demons.

Harry Osborn udaje się do Mary Jane i prosi dziewczynę, aby ta pozwoliła mu przespać się na kanapie.

Spider-Man walczy z podopiecznymi Martina Li. Po chwili pojawia się Mr. Negative, który oświadcza, że superbohater nie wie, jaką siłę skrywa jego persona. Na potwierdzenie swych słów Li wyrzuca Parkera z pomieszczenia. Ścianołaz przelatuje przez sufit, stary budynek, po czym ląduje na ziemi ulicę dalej.

Carlie spotyka się w magazynie z ojcem. Mężczyzna przyszedł, aby porozmawiać o ich wyjeździe z Nowego Jorku. Dziewczyna ma jednak inny cel - zakłada maskę gazową i pokazuje fiolkę z śmiercionośnym gazem, który wymieszany jest z jej krwią. Następnie niszczy pojemnik, a gaz zaczyna się ulatniać i zapełniać pomieszczenie. Ojciec rzuca się na córkę, aby ta oddała mu maskę gazową. Dziewczyna jednak oznajmia, że to tylko gaz usypiający, a teraz ma pewność co do mężczyzny. Kiedy Ray pada nieprzytomny, policjantka dzwoni do kapitan Watanabe i informuje ją, że złapała skorumpowanego policjanta. Dodaje, że to nikt ważny.

Black Cat włamuje się do sejfu z krwią Spider-Mana. Tymczasem Martin Li znajduje się w miejscu, w którym Ścianołaz wylądował. Mr. Negative nie może odnaleźć bohatera, jednak wie, że ten jest w pobliżu. Głośno oświadcza mu, że Spider-Mana spotka kara za włamanie do jego domu. Parker odpowiada mu na to, że to Li jako pierwszy wtargnął do jego domu, którym jest Nowy Jork.

Na jednym z wieżowców Felicia dostarcza Spidey'emu fiolkę z jego krwią. Na wszelki wypadek podmieniła ją z krwią świni, aby Martin nie zauważył kradzieży.

Jay informuje żonę, że dzwoniła do niego jej siostra z informacją o wyrzuceniu z domu jej siostrzenic. Zdenerwowana May mówi mężowi, że to ich złote lata, a ona ma już dość żywienia wszystkich nieudaczników i niewdzięczników.

MJ wstaje rano i udaje się do kuchni. Tam zastaje Harry'ego, który przyrządza śniadanie. Kobieta jest zadowolona i stwierdza, że może z tego wyjść naprawdę piękna przyjaźń.

Parker wraca do domu z podbitym okiem. Tuż przed drzwiami zastaje Carlie, która nie wie, co ma do niego czuć. Obydwoje wchodzą do domu, gdzie zastają Michele. Współlokatorka nie jest zbytnio zdziwiona kontuzją Petera, gdyż uważa, że dużo ludzi chciałoby przyłożyć chłopakowi.

Cooper opatruje Parkera w łazience. Przyznaje, że Michele ma po części rację. Po chwili stwierdza, że daje Peterowi ostatnią szansę i chce, aby chłopak zastanowił się nad ich przyszłością.

Pracodawca doktora Connorsa – Mr. King – przychodzi sprawdzić, jak idzie Curtowi. Mężczyzna dodaje, że jest ostatnią nadzieją naukowca, gdyż nikt nie chce go zatrudnić. Pracodawca każe Connorsowi skończyć pracę w ciągu miesiąca. Utrzymanie pracy to jednak nie jedyna rzecz. Curt musi udowodnić sędziemu, że zależy mu na synu i zrobi dla niego wszystko.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Amazing Spider-Man #621 Amazing Spider-Man #621 Amazing Spider-Man #621 Amazing Spider-Man #621 Amazing Spider-Man #621 Amazing Spider-Man #621 Amazing Spider-Man #621

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.