Avalon » Serie komiksowe » Spider-Man: Redemption » Spider-Man: Redemption #2

Spider-Man: Redemption #2

Spider-Man: Redemption #2

"War Games"

Postacie
Streszczenie

Po krótkiej walce z policjantami Ben orientuje się, że Kaine go oszukał. Janine leżąca na ziemi jest tylko specjalną konstrukcją, która miała zmylić Bena szukającego kobiety po ciemku. Po zdjęciu skóry z twarzy atrapy Ben znajduje wiadomość od Kaine’a, by spotkali się w laboratorium Warrena.

W laboratorium Szakala, w którym na świat przyszedł Kaine, mężczyzna przetrzymuje Janine, przygotowując się na spotkanie z Benem. Ku zaskoczeniu kobiety klon całuje ją. Po chwili na miejsce przybywa Spider-Man. Mówi swojemu klonowi, że może wypuścić Janine, skoro on przybył się poddać. Gdy zdenerwowany Kaine atakuje Bena, ten po chwili zaczyna oddawać ciosy. Jednak Kaine jest silniejszy i nokautuje przeciwnika. Po pewnym czasie Kaine wstrzykuje Benowi substancję, która stymuluje degenerację klonów.

Reilly budzi się z przeraźliwym krzykiem spowodowanym zastrzykiem. Okazuje się, że Kaine sprowadził ich do domu May Parker, w którym mieszkają obecnie Peter i Mary Jane. W środku Kaine zaczyna żalić się nad losem, jaki zgotował mu Miles Warren. Zabierając ze sobą osłabionego Bena, stwierdza, że ten jeszcze nie wycierpiał tyle, ile powinien.

Ben budzi się w swoim mieszkaniu, czując na swojej ręce ból spowodowany kolejnym zastrzykiem. Kaine podał mu antidotum, choć Ben nie wie, dlaczego go ocalił. Po chwili Reilly odnajduje na swoim łóżku Janine. Para nie rozumie powodów, którymi kieruje się Kaine. Ben proponuje, by natychmiast opuścili Nowy Jork i ruszyli przed siebie, jak to zrobili przed laty.  Nagle u Bena aktywuje się jego pajęczy instynkt. Obawiając się, że Kaine znów coś planuje, decyduje się zabrać ukochaną jak najdalej stąd. Ku zaskoczeniu pary na zewnątrz spotykają policjantów. Przybyli aresztować Elizabeth Tyne, znaną jako Janine Godbe, za zamordowanie swojego ojca. Gdy Ben chce siłą przedrzeć się przez policję, powstrzymuje go Janine, która prosi go, by przestał.

Wsadzanych do policyjnych samochodów Bena i Janine obserwuje z ukrycia zadowolony Kaine.

Autor: Cyclop83

Galeria numeru

Spider-Man: Redemption #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.