Avalon » Serie komiksowe » Siege: Embedded » Siege: Embedded #1

Siege: Embedded #1

Postacie
Zapowiedź

Zaczeło się oblężenie Asgardu, a Norman Osborn i jego Dark Avengers prowadzą atak! Umiejętności manipulacji mediami pomogły Osbornowi utrzymać władzę, jednak te same metody mogą obrócić się przeciwko niemu. Już czas, aby ujawnić prawdziwą twarz Osborna światu i odkryć sekrety, jakie stoją za atakiem na bóstwa.

Cytat

SMS do Bena: "...You ran out of the office faster than Peter Parker does..."

Streszczenie

Stacja telewizyjna Patriot News Network. Prowadzący program Todd Keller w emocjonującym wystąpieniu wierzy, że bohater narodowy, Iron Patriot, pomści śmierć niewinnych Amerykanów, którzy zginęli w Chicago. Celem będą oczywiście Asgardczycy. W przerwie programu zgłasza się do niego agent Abrams z H.A.M.M.E.R.. Ma on dla reportera ciekawą propozycję.

Chicago. Wśród pędzących na miejsce tragedii dziennikarzy jest jeden, którego nie wpuszczono - Ben Urich. Co więcej, zamknięto go w radiowozie. Przypadkowo dostrzega go dawny znajomy, kamerzysta Will Stern, i pomaga mu w ucieczce. Po chwili rozmowy i wspomnień panowie stają w miejscu, gdzie widać miejsce tragedii. Niczym w Stamford herosi pomagają rannym. Choć tym razem są to Avengers Osborna. Dwójka reporterów udaje się do pobliskiego baru. Podczas rozmowy Urich zerka za okno i widzi przechodzącego Volstagga. Za obietnicę posiłku Asgardczyk zgadza się na udzielenie wywiadu.

Helicarrier H.A.M.M.E.R.. Keller otrzymuję propozycję - będzie relacjonował atak na Asgard.

Bar. Volstagg po opowiedzeniu swojej wersji wydarzeń i posiłku podejmuje dalszą podróż - wraca do Asgardu, by poddać się pod sąd. Reporterzy wsadzają go do furgonetki i udają się w podróż wraz z nim.

Autor: redevil

Galeria numeru

Siege: Embedded #1 Siege: Embedded #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.