Avalon » Serie komiksowe » Spider-Man: The Jackal Files » Spider-Man: The Jackal Files

Spider-Man: The Jackal Files

Postacie
Streszczenie

Szakal w swoim laboratorium zaczyna wprowadzać do umysłu nieprzytomnego Petera Parkera z kapsuły informacje dotyczące przyjaciół oraz wrogów Spider-Mana. Są nimi: Scarlet Spider, Spider-Man, Kaine, Jackal, Gwen Stacy, Mary Jane Watson-Parker, Carrion, Shriek, New Warriors, Green Goblin, Hobgoblin, Judas Traveller i jego zespół, Venom, Carnage, Lizard, Vulture, Doctor Octopus, Stunner, Silver Sable, J. Jonah Jameson, Black Cat oraz Scrier. Ma nadzieję, że w niedługim czasie większość z nich umrze.

Po załadowaniu do umysłu Petera z kapsuły wszystkich informacji, Warren stwierdza, że po zakończeniu trwającego już pięć lat eksperymentu, jakim jest Peter Parker, ten klon będzie ostatecznym narzędziem, które posprząta świat ze wszystkich osób związanych z Parkerem. Wówczas klon budzi się i przywdziewa swój kostium. Rozradowany Szakal mówi, iż ma dla niego idealny pseudonim. Od tej pory ten klon Petera Parkera będzie nazywał się Spidercide!

[Od Cyclop83: w komiksie tym, oprócz subiektywnych biosów stworzonych przez Szakala, zostały przedstawione informacje dotyczące kostiumów i wyposażenia, jakie posiadają Spider-Man i Scarlet Spider]

Autor: Cyclop83

Galeria numeru

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.