Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers Annual » Dark Avengers Annual #1

Dark Avengers Annual #1

Postacie
Zapowiedź

Bendis i Bachalo zaczynali na stronach New Avengers i ponownie łączą siły by stworzyć DWA RAZY WIĘKSZY rozdział historii Dark Avengers. Captain Marvel AKA Marvel Boy znalazł się otoczony przez szaleńców i złoczyńców, więc uciekł. Ale nikt nie ucieknie Osbornowi tak łatwo... Czy narodzi się nowy bohater czy Captain Marvel zostanie pochłonięty przez ciemną stronę? Poza tym: Sentry pokazuje swą prawdziwa twarz!

Streszczenie

Noh-Varr przez tygodnie próbował nawiązać kontakt z Supreme Intelligence. Jednak na Ziemi trudno jest ukryć międzygalaktyczny przekaz. Captain Marvel chce zrozumieć, dlaczego tutaj jest i co musi robić teraz, kiedy uciekł z Avengers. Przechodząc przez Central Park Kree jest świadkiem kłótni między dwójką ludzi. Dziewczyna jest wściekła na chłopaka i zostawia go samego. Zainteresowany sytuacją Noh-Varr podchodzi do niej i pyta, czy wszystko z nią w porządku. Dziewczyna jest zdziwiona jego pytaniem. Mówi, że nazywa się Amie. Captain Marvel zadaje dziewczynie różne pytania. Kobieta próbuje się dowiedzieć, dlaczego ją wypytuje. Chłopak wyjaśnia, że ma problem ze zrozumieniem ludzi. Amie stwierdza, że jego twarz wydaje jej się znajoma. Nagle z niedowierzaniem spogląda w niebo. Noh-Varr odwraca się. Nad nim unosi się Sentry. Kosmita atakuje przeciwnika, chcąc odwrócić jego uwagę, i ucieka. Robert stara się go przekonać, aby wrócił z nim do Avengers Tower. Kree mówi, że Osborn go oszukał. Udawał człowieka uczciwego i szczerego, ale jego Avengers to sami kryminaliści i szaleńcy. Sentry mówi, że Norman i Noh-Varr mogą to wyjaśnić między sobą. Chłopak pyta, czy Robert jest szaleńcem, czy kryminalistą. Reynolds odpowiada, że żadnym, jednak Kree mówi, że Sentry może być oboma jednocześnie. Robert rozbraja swojego przeciwnika. Nagle strumień energii trafia go w plecy tak, że puszcza on Noh-Varra. Po chwili Amie strzela po raz kolejny z broni Kree. Sentry próbuje uniknąć pocisku, lecąc w górne warstwy atmosfery, jednak mu się nie udaje. Captain Marvel korzysta z zamieszania i ucieka.

Później, w innej części miasta, Noh-Varr próbuje po raz kolejny nawiązać kontakt z Supreme Intelligence. Tym razem przychodzi odpowiedź. Imperium Kree chce chronić Ziemię. On ma zostać jej nowym obrońcą. Supreme Intelligence daje mu również nową broń: Nega-Bands. Przypomina mu również, że nie jest już sam we wszechświecie.

Avengers Osborna przeszukują miejsce walki Sentry'ego i Noh-Varra. Nie ma śladu obecności kosmity w tym miejscu. Obserwująca ich z daleka Amie postanawia się wymknąć. Kiedy przechodzi przez zaułek, na jej drodze pojawia się Kree. Kobieta mówi mu, aby uciekał, inaczej ludzie Osborna go znajdą. Chłopak uspokaja ją mówiąc, że zmienił się i nie jest taki, jak wcześniej. Dziewczyna pyta, dlaczego Norman chce go złapać. Ten wyjaśnia, ze zna prawdę o jego Avengers. Zamierza poczekać na odpowiedni moment i wtedy uderzyć na Iron Patriota. Amie pyta, czy kiedy skończy, spotka się z nią ponownie. Noh-Varr zapewnia ją, że jeszcze się spotkają.

Na dachu pobliskiego wieżowca dwóch obserwatorów zastanawia się, po czyjej stronie jest Noh-Varr. Bucky uważa, że jeśli zdradził Osborna, mogą mu zaufać. Próbuje przekonać do tego stojącego obok Steve'a Rogersa.

Autor: Selwa

Galeria numeru

Dark Avengers Annual #1 Dark Avengers Annual #1 Dark Avengers Annual #1 Dark Avengers Annual #1 Dark Avengers Annual #1 Dark Avengers Annual #1 Dark Avengers Annual #1 Dark Avengers Annual #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.