Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live » Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3

Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3

Postacie
Zapowiedź

Anti-Venom i Punisher kontra jeden z największych i najgroźniejszych karteli narkotykowych na świecie. Serio, myślicie, że to będzie równa walka?

Streszczenie

Nazywam się Eddie Brock. Kiedyś znany byłem jako Venom. To już jest jednak przeszłość. Staram się być dobrym i naprawdę to robię. Niestety, on ma mojego anioła. Robi jej rzeczy, których ona nie powinna robić. Myślenie o tym sprawia, że muszę robić to, czego nie powinienem. Ci ludzie są źli. Oni nie pragną, abyś stał się dobrym, nawet nie dają tobie takiej szansy. Dlatego pokazuję im starego siebie. Bezwzględnego łotra. Wybijam ich po kolei co do joty. Kiedy żaden już się nie rusza, udaję się do ciężarówki. Tam czeka na mnie Frank ze swym pomagierem. Castle nadal myśli, że jestem złoczyńcą. Mimo to informuję, że z tymi mafiozami z baraku nie będzie już problemu. Musimy jednak współpracować, mamy wspólny cel. Dopaść tego, który krzywdzi Jennę.

W końcu Punisherowi udaje się dostrzec mafiozów, którzy przetrzymują mojego anioła. Od razu wyrywam się do walki z nimi, nie czekając na Franka, który zaczął się zbroić. Strzelają do mnie pociskami z karabinów maszynowych, głupcy, przecież i tak to mnie nie skrzywdzi. Tuż za moimi plecami pojawił się Castle na gliderze, udało mu się mnie dogonić. Nie przywiązuję do tego jednak większej wagi. Morduję każdego przestępcę stojącego na mojej drodze, aby ocalić Jennę. Kątem oka dostrzegam Punishera, który krwawiąc ucieka z placu boju. Mimo to nie zatrzymuję się, muszę odnaleźć mojego anioła. Nagle dostrzegam uciekającą grupę dziwek, za nimi stoi mój anioł. Krzyczę do niej. Nagle coś mnie przewraca, czuję ogromny ból na sobie. To ten podły gangster, który porwał Jennę, próbuje mnie przejechać. Jednak zamiast jechać dalej, zatrzymuje samochód i wyciąga ogromny młot, którym mnie uderza. Inni gangsterzy celują do mojego anioła. Nie, to nie może się tak skończyć.

Nagle przestępcy zaczynają padać jak muchy. To pewnie dzieło Franka. Zresztą teraz to nieważne. Zaskoczyło to mafiozów. Złość przepływa przez całe moje ciało i dodaje mi siły. Wstaję i ciskam samochodem w szefa gangu. Kiedy wszystko jest już w porządku, podchodzę do Jenny. Ta boi się mnie pod postacią symbiontu. Kiedy pokazuję jej swoją twarz, rzuca mi się w ramiona. Nareszcie, mój anioł jest przy mnie. Nie martwi mnie nawet to, że Castle ma mnie na celowniku. Krzyczę do niego, czy aby na pewno chce to zrobić, jestem przecież dobrym człowiekiem. Powoduje to, że w moją stron nie leci żaden pocisk. Wreszcie mogę odetchnąć wraz z moim aniołem. Wchodząc do samochodu słyszę jeszcze jakieś jęki. Obiecujemy sobie razem z aniołem, że już nigdy nie będziemy robić złych rzeczy.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3 Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3 Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3 Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3 Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3 Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3 Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3 Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3 Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.