Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man » Amazing Spider-Man #611

Amazing Spider-Man #611

Amazing Spider-Man #611

"This Man, This (Expletive Deleted)"

Postacie
Zapowiedź

Deadpool-Man, Deadpool-Man – does whatever a Deadpool can… Stop it. Co zmusiło Spider-Mana do połączenia sił z Deadpoolem? Jaki związek ma to z "The Gauntlet"? Wreszcie - kim jest Lady Stilt-Man?

Streszczenie

Deadpool siedzi w nocnym klubie i zabawia się z paniami lekkich obyczajów. Przerywa mu telefon od nowego zleceniodawcy. Jest nim Ana Kravinoff, która wraz z matką i zniewoloną Madame Web szykuje zemstę przeciwko Spider-Manowi.

Środa. Parker narzeka na dzisiejszy dzień. Jest niemiłosiernie zanudzony, wykonując swoje codzienne czynności, jak praca w ratuszu czy wizyta na poczcie.

Już jako Spider-Man Peter walczy z Lady Stilt-Man, kobietą, która wzoruje się na zmarłym złoczyńcy. W pokonaniu jej pomaga mu Wade, który koniecznie chce otrzymać autograf od Ścianołaza. Długopis jednak okazuje się mini-bombą. Parker dochodzi do wniosku, że Deadpool chce go złapać. Rozpoczyna się walka. W jej trakcie dwójce udaje się uratować kilku ludzi, nie zaprzestają jednak pojedynku. W tym samym czasie Kravinof łapie Spider-Woman. W końcu dochodzi do przytyków słownych czy obrażania matek. Zdenerwowany Spider-Man ośmiesza Wilsona przed grupką młodzieńców poprzez zdjęcie mu maski i pokazanie oszpeconej twarzy. Nieoczekiwanie Wade opuszcza bohatera, twierdząc, że wykonał już swoje zadanie. Okazuje się, że najemnik miał za zadanie jedynie odciągnąć uwagę Petera. Ścianołaz próbuje się jeszcze dowiedzieć, kto był zleceniodawcą, ale zostaje spławiony.

Uradowana żona Kravena chwali córkę za udany plan zapobiegnięcia spotkania Spider-Mana z Araną, Anit-Venomem, a także ze Spider-Woman, którą udało się złapać. Madame Web przeprasza Franklin za to, że pomogła ją złapać. Sasha Nikolaevich stwierdza, że ich przygotowania dobiegły końca i czas wszystko rozpocząć.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Amazing Spider-Man #611 Amazing Spider-Man #611

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.