Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live » Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #2

Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #2

Postacie
Zapowiedź

Eddie Brock to człowiek, który wypowiedział wojnę przestępcom, lecz najwyraźniej zapomniał, że jeden taki już się kręci po uniwersum Marvela. Starcie z Punisherem jest nieuchronne, podobnie jak z całą masą oprychów, czyhającymi na niewinnych.

Cytat

Anti-Venom, po próbie zamordowania go przez Franka: "You... You said..."
Punnisher: "I lied."

Streszczenie

Anti-Venom, postrzelony przez Punishera, leży na ziemi. Okazuje się jednak, że kule nie są w stanie zabić Eddiego, który z wielki bólem wstaje. Zdenerwowany atakuje Franka. Całe zamieszanie wykorzystują gangsterzy, którzy odjeżdżają wraz z Jenną. Bójkę przerywa Jorge Valdez, szef kartelu z Meksyku, który komunikuje się z mężczyznami poprzez komputer. Castle i Brock postanawiają rozpocząć współpracę, aby dorwać bossa. W międzyczasie Punisher nieskutecznie próbuje podpalić Anti-Venoma miotaczem płomieni.

Mężczyźni wraz z Henrym, który do nich dołączył, zbliżają się do granicy. Eddie zmuszony jest do przybrania ludzkiej postaci. Frank próbuje wykorzystać sytuację i zabić Brocka. Jak się okazuje, symbiont nadal jest czujny i nie pozwala na zranienie nosiciela.

Jenna dociera do kanionu Rio Camudo. W tym samym momencie trójka bohaterów trafia do miejsca, w którym ponoć ma się znajdować Jorge. Anti-Venom postanawia ruszyć na zwiady. Jak się okazuje, jest to pułapka zastawiona przez narkotykowego bossa. W pomieszczeniu znajduje się gromada gangsterów. Nagle dzwoni telefon. Jako, że nikt nie atakuje Brocka, ten odbiera telefon. Rozmówcą okazuje się Valdez, który informuje Eddiego o tym, że przebywa z naćpaną Jenną. Następnie Jorge wydaje rozkaz unicestwienia Anti-Venoma.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #2 Amazing Spider-Man Presents: Anti-Venom - New Ways to Live #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.