Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulk vol. 3 » Incredible Hulk vol. 3 #90

Incredible Hulk vol. 3 #90

Incredible Hulk vol. 3 #90

"Peace In Our Time" - part 3 of 4

Postacie
Streszczenie

Centrum dowodzenia. Fury obserwuje postępy Hulka w walce z satelitą. Jeden z agentów pyta go, co będzie jeśli Banner się uspokoi. Nick zapewnia go, że zielony olbrzym będzie wściekły jeszcze przez długi czas.

 

W kosmosie Hulk wyrywa metalowe macki z korpusu maszyny. Po chwili pojawiają się ponownie w większej liczbie i atakują go jeszcze raz.

 

Centrum dowodzenia. Obraz na ekranach zaczyna znikać. Zdenerwowany Fury każe przywrócić wizję.

 

W przestrzeni kosmicznej, wściekły Hulk zmaga się z metalowymi mackami. Nagle jedna z nich strąca mu maskę tlenową. Banner traci przytomność.

 

Centrum dowodzenia. Jeden z agentów informuje Fury’ego o utracie kontaktu z Hulkiem. Pułkownik każe wysłać do natarcia drugą grupę. Nagle czujniki wskazują wzrost poziomu energii na satelicie Godseye. Przywódca S.H.I.E.L.D. każe wstrzymać atak drugiej grupy, jednak okazuje się, że maszyna już zniszczyła zagrażające jej myśliwce. Agent siedzący przed nim mówi, że wskazania energetyczne z satelity wykraczają poza skalę. Co więcej, z niejasnych powodów część energii atomowej została przekształcona w promieniowanie gamma.

 

Satelita Godseye. Bruce w ludzkiej postaci odzyskuje przytomność w pustym pokoju. Zakłada ubranie leżące na pobliskiej szafce. Przeszukując kolejne pomieszczenia znajduje ciała członków załogi w mundurach S.H.I.E.L.D.. Słyszy zbliżające się w jego stronę kroki. Podnosi leżącą na podłodze broń. Odwraca się i widzi stojącego za sobą androida.

 

Autor: Selwa

Galeria numeru

Incredible Hulk vol. 3 #90

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.