Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers » Dark Avengers #9

Dark Avengers #9

Postacie
Zapowiedź

Biedny Marvel Boy... Nie miał pojęcia jak złowieszczy są Dark Avengers, a gdy się przekonał, to ściągnął na siebie ich gniew. Współczucie należy się również Aresowi, który nie ma pojęcia, co porabia jego syn. A dzieciak dołączył do Secret Warriors Nicka Fury'ego, którzy gościnnie pojawią się w tym numerze.

Cytat

J.T. do Daisy o Aresie: "How could you miss that guy!?? That entire guy?"

Streszczenie

Avengers Tower. Victoria Hand stara się dostać do laboratorium Osborna, by z nim porozmawiać. Jednak komputer nie identyfikuje jej jako osoby upoważnionej do wejścia do środka. Chwilę później słyszy przez drzwi rozkaz Normana, by mu nie przeszkadzała i odeszła. Moment po jej odejściu Iron Patriot pyta, czy ona jeszcze tam stoi, ponieważ chyba potrzebuje pomocy.

Bronx, mieszkanie Aresa. Phobos zostaje zbudzony przez swojego ojca na śniadanie. Przy posiłku zaczynają kłócić się o udział Avengerów w zajściach w San Francisco. Aleksander ma za złe ojcu, że pomaga Osbornowi. Ten wściekły wychodzi. Kilka minut później Phobos opuszcza mieszkanie i spotyka się z Daisy, która zabiera go do nowej siedziby Warriorów. Nie widzą jadącego za nimi na motorze Aresa.

Baza Fury'ego numer 7. Nick daje Secret Warriorom dokumenty dotyczące A.I.M. i ich powiązań z Hydrą. Nagle rozbrzmiewa alarm. Na monitorach pokazujących, co dzieje się przed wejściem, ukazuje się postać Aresa. Daisy stwierdza, że musiał ich śledzić aż od domu Phobosa. Hellfire jest zszokowany, jak ona mogła nie zauważyć tak wielkiego gościa, który jechał za nią. Moment później Ares za pomocą topora wbija się do środka bazy. J.T. mimo ostrzeżenia Nicka atakuje boga wojny. Ten spokoje nokautuje go trzonem topora. Fury każe wszystkim przestać walczyć i opuścić pomieszczenie. Na pytanie Aresa, co robi z jego synem Nick odpowiada, że trenuje go, by mógł on przeciwstawić się swoim wrogom. Bóg wojny stwierdza, że nie wie, jak rozmawiać i jak postępować z własnym synem i nie wie, co zrobić. Pyta syna, który podsłuchuje ich rozmowę, czy to jest ścieżka, którą chce podążać. Kiedy dostaje twierdzącą odpowiedź, każe Fury'emu pilnować Alexandra i opuszcza bazę Warriorów. Chwilę później przytomność odzyskuje Hellfire i pyta, co się stało. Nick odpowiada, że przeżył walkę z Aresem. Następnie każe wszystkim się spakować, ponieważ opuszczają tę bazę, gdyż na pewno służby Osborna już ją namierzyły.

Avengers Tower. Avengerzy siedzą przy stole i rozmawiają. Sentry udaje się na górę do swojego pokoju, gdzie jego żona strzela mu w głowę z broni Marvel Boya. Hawkeye pyta pozostałych zebranych przy stole czy coś słyszeli, a gdy ci zaprzeczają sam również uznaje, że się przesłyszał.

Podziemia wieży. Drzwi do laboratorium Osborna zaczynają się otwierać…

Autor: Selwa

Galeria numeru

Dark Avengers #9 Dark Avengers #9 Dark Avengers #9 Dark Avengers #9 Dark Avengers #9 Dark Avengers #9 Dark Avengers #9 Dark Avengers #9 Dark Avengers #9

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.