Avalon » Serie komiksowe » Dark Reign: The Sinister Spider-Man » Dark Reign: The Sinister Spider-Man #4

Dark Reign: The Sinister Spider-Man #4

Dark Reign: The Sinister Spider-Man #4

"What The... Is This... About"

Postacie
Zapowiedź

Mac Gargan kontra wszyscy. Wszyscy, czyli Dark Avengers, Reedemers i J. Jonah Jameson. Walka będzie trwała do samego końca, a "Spider-Man" zje tylu ludzi, ilu tylko można zjeść na 22 stronach.

Cytat

Spider-Man: "I know, huh?"
Spider-Man: "What the #### is this #### all about?!"

Streszczenie

Times Square, trwa ogromna bijatyka. Przestępcy, trójka Dark Avengers, Redeemer ze swoją ekipą czy też przypadkowi ludzie biją się bez opamiętania.

Wcześniej. Jameson prezentuje Osbornowi zdjęcia, na których widnieje Venom rozpoczynający wojnę gangów w Nowym Jorku. Norman nic sobie z tego nie robi. Oświadcza jedynie, że porozmawia z Spider-Manem.

Rozpoczyna się "The Big Apple Festival" który jest organizowany przez władze miasta. Mac Gargan zamiast wykonywać swoje obowiązki zabawia się z uczestniczkami wyborów miss festiwalu.

W tym samym czasie na festiwal udaje się Redeemer wraz z podopiecznymi. Na miejscu spotykają się z szefami gangów wrobionych przez Venoma, aby zaplanować zemstę. Na scenie pojawia się Jameson wraz z Spider-Manem, rozpoczynając obchody. Nagle Bullseye i Daken rozpoczynają bijatykę poprzez podrzucenie na scenę wściekłego psa. Do walki dołączają się gangi i przestępcy pokonani prze Maca Gargana. Od teraz każdy próbuje znaleźć i użyć jakąkolwiek broń. Niektórzy korzystają z pistoletów, inni z szaszłyków czy też pięści, psów i balonów. Wszystko kończy burmistrz, wystrzeliwując z broni. Po wszystkim on i Venom zostają ogłoszeni bohaterami. Natomiast złoczyńcy zostają aresztowani.

Dwa dni później, Avengers Tower. Osborn rozmawia z Spider-Manem o jego wybrykach i przestrzega przed nimi. Garagan jednak nic sobie z tego nie robi i udaje się na miasto, rozkoszować się życiem.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Dark Reign: The Sinister Spider-Man #4 Dark Reign: The Sinister Spider-Man #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.