Avalon » Serie komiksowe » Invincible » Invincible #34

Invincible #34

Postacie
Streszczenie

Atlantyk. Eve wraz z Amber wracają do Ameryki. Obie martwią się o to, co się dzieje z Markiem.

Nieznany wymiar. Grayson nie może dojść do siebie po tym, co przed chwilą zrobił. Zastanawia się, czy musiał zabijać przeciwnika. Próbuje się usprawiedliwić. Nie wie, czy chciał go zabić, czy uważał go za silniejszego. Nagle jednak dociera do niego, że znajduje się na zupełnym pustkowiu. Nie ma ubrania, jedzenia, pica - przez zabicie wroga utknął tutaj na wieczność.

Nieznana lokacja. Bliźniacy Mauler przenieśli tajemniczą osobę do ciała Rex-Splode'a. Chłopak jest zadowolony z efektó i zabija swoją pierwotną wersję, aby ulżyć jej cierpieniu. Po tym wszystkim postanawia wysłać do więzienia dwóch złoczyńców, którzy mu pomogli. Do walki z nimi staje Robot.

Nieznany wymiar. Invincible próbuje znaleźć jakieś miejsce, w którym mógłby przeżyć. Nic jednak nie ma w zasięgu jego wzroku. Zaczyna sam ze sobą rozmawiać. Nagle zauważa światło, a z niego wylatują Guardians of the Globe z przyszłości. Eve, korzystając ze swoich mocy, oczyszcza Marka z krwi i daje mu nowe ubranie. Niezmiernie dziwi to Graysona. Okazuje się, że jego wybawcy wiedzieli już od dawna, że prawdopodobnie zabił Levy'ego. Okazuje się, że odnalezienie go zajęło im 15 lat, przez co musieli skorzystać z wehikułu czasu. Ich świat bez niego nie jest najlepszym miejscem do życia. Grupa ma już wysłać bohatera z powrotem do domu, aby nie zakłócać strumienia czasu, kiedy wyrywa się Wilkins. Oświadcza Invincible'owi, że go kocha. Przez czas jego nieobecności pogrążyła się w depresji. Prosi chłopaka, aby powiedział Eve z jego czasu, że ją kocha. Po tym wszystkim Mark znika w portalu. Robot poucza ją, że w ten sposób mogła za bardzo naruszyć strumień czasu. Po czym zdejmuje maskę, spod której wyłania się twarz Rexa.

Tajemnicza lokacja. Bliźniacy Mauler robią miazgę z Robota. Złoczyńcy czekają na jakąś większą przeszkodę. Wtedy klon o wyglądzie Rexa oświadcza, że Robot to jego automat, którym sterował w poprzednim ciele. Tak naprawdę nie zabili bohatera, bo to on nim jest. Po tych wyjaśnieniach wysyła przeciwko nim silniejszą zbroję.

Dom Graysonów. Amber próbuje dowiedzieć się, co z jej chłopakiem. Policja oświadcza, że miał tu miejsce wybuch gazociągu. Nagle pojawia się Mark. Bennett rzuca się w ramiona Invincible'a. Bohater szuka jednak swojej rodziny. Nagle dostaje wiadomość od Cecila, że obydwoje są bezpieczni w Pentagonie. Chłopak szybko się tam udaje.

Pentagon. Stednam uspokaja Marka. Oświadcza, że cała sprawa została zatuszowana. Pyta się także o Levy'ego. Grayson oświadcza mu, że chyba go zabił, po czym udaje się do matki i brata. Od razu przeprasza ich za to, co przez niego się stało. Deborah mówi mu, że przeżywała gorsze rzeczy.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Invincible #34

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.