Avalon » Serie komiksowe » Invincible » Invincible #32

Invincible #32

Postacie
Streszczenie

Afryka, Invincible trenuje swoje zdolności. Tym razem ćwiczy latanie. Gdy kończy, udaje się do miejsca, w którym obecnie mieszka. Nagle ktoś go woła. Chłopak dostrzega siedzącą na dachu Eve. Rozmawiają. Superbohaterka sugeruje, aby Mark się tu przeprowadził. Dziewczyna wychodzi z propozycją napicia się kawy, po czym zamienia pobliską kupkę liści w kubek z gorącym napojem. Grayson jest pod wrażeniem. Widział już, jak jego przyjaciółka wygina rury, zmienia gęstość powietrza i lata, ale nie widział jeszcze czegoś takiego. Wilkins mówi mu, że to dzięki ćwiczeniom i czytaniu książek. Może teraz zmieniać nawet najmniejszy układ atomów. Rozmowa schodzi na treningi Marka. Chłopak mówi, że doradził mu to jego ojciec. Eve jest zaskoczona. Invincible mówi jej o wizycie na planecie matki jego brata. Bohaterka jest jeszcze bardziej zdziwiona. Grayson postanawia wytłumaczyć jej wszystko powoli.

Godzinę później przyjaciele rozmawiają o tym, czy możliwe jest, że ojciec Marka się zmienił. Rozmowa powoli schodzi na temat dziewczyny Graysona. Mimo jego ciągłych wycieczek, czy to na inny kontynent, czy w kosmos, układa im się bardzo dobrze. Z domu wychodzi Amber. Eve dziwi się, że jej znajomy nie czuje się dziwnie, będąc w związku ze zwykłym człowiekiem. Ona tak miała z Williamem. Mówi, że tacy ludzie jak jego dziewczyna nigdy nie patrzą w górę. W końcu Amber znajduje Invincible'a i Eve, a ci zlatują do niej. Blondynka dziwi się, że oboje tak wcześnie wstają. Mark tłumaczy się treningiem, a Wilkins wschodem słońca.

Huston, Texas. Liga Jaszczurów podczas jednego z ataków zostaje powstrzymana przez mężczyznę, który każe się nazywać Shapesmith. Po czym ucieka z domu i zamienia się w Marsjanina.

Afryka. Amber, Mark i Eve podziwiają widoki. Znajomi chcą się żegnać, kiedy nagle przebiega stado zwierząt, pędząc prosto na wioskę. Invincible odstawia swoją dziewczynę do domu Wilkins. Po czym wraca pomóc superbohaterce.

Nieznana lokacja. Bliźniacy Mauler szykują się do sklonowania tajemniczej osoby.

Afryka. Mark i Eve zażegnują problem, po czym wracają do czekającej na nich Amber. Dziewczyna jest zdenerwowana, ponieważ jej chłopak podczas ratowania jej leciał za szybko, przez co blondynka nie mogła złapać oddechu. Para jednak się szybko godzi, a Eve przynosi deser. Po rozmowie na temat mocy superbohaterki i tego, jak przyjemnie jest w Afryce, do Wilkins dzwoni telefon. Okazuje się, że to Cecil, który chce rozmawiać z Markiem. Chłopak dowiaduje się, że jego matka ma poważne kłopoty. Szybko wraca do domu. Tam zastaje zakrwawioną mamę, brata oraz trzymającego ich Angstroma Levy'ego.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Invincible #32

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.