Avalon » Serie komiksowe » Secret Warriors » Secret Warriors #7

Secret Warriors #7

Secret Warriors #7

"God Of Fear, God Of War" - part 1

Postacie
Zapowiedź

Baron Strucker i Norman Osborn łączą siły w próbie wyeliminowania Secret Warriors. Czy grupa Nicka Fury'ego da radę Dark Avengers i Thunderbolts? Ares zamierza odzyskać swojego syna!

Cytat

Hellfire: "This is a hold-up. Give me all your money and show me your rack!"

Streszczenie

Zurich. Druid majstruje przy systemach monitorujących w banku Argolid, nie mogąc się zdecydować, który przewód przeciąć, aż wreszcie wybiera niebieski. Hellfire wchodzi do budynku i pokazuje kasjerce kartkę z napisem informującym ją o tym, że właśnie trwa napad. Quake wprowadza do środka resztę Secret Warriors i szybko unieszkodliwia ochronę. Po chwili do drużyny dołącza Fury, któremu Daisy mówi, że fałszywe anonimowe donosy zajmą policję i powinny dać im dziesięć minut. Kiedy Nick dowiaduje się od Druida, że przeciął zły przewód, generał decyduje się, że nie ma już potrzeby działać po cichu, więc Stonewall niszczy drzwi do skarbca. Eden Fesi teleportuje pieniądze i resztę drużyny do bazy, a Fury jeszcze zdąża znaleźć kierownika banku i zostawić mu wiadomość Barona Struckera z podziękowaniem za pożyczkę.

Baza Struckera. Baron kontaktuje się z Normanem Osbornem i mówi mu, że Fury stanowi dla niego wielki problem, ale ponieważ jest bardzo zajęty, prosi dyrektora H.A.M.M.E.R. o przysługę i zajęcie się ich wspólnym wrogiem. Osborn odpowiada, że chętnie to zrobi, ale najpierw domaga się wyjaśnień na temat ataku Hydry na jedną z baz jego organizacji [Secret Warriors #5-6]. Obaj złoczyńcy wymieniają się obelgami, aż wreszcie Norman mówi Baronowi, że zabił jego dzieci [Thunderbolts #124, Secret Invasion: Dark Reign]. Strucker stwierdza, że w takim razie jest winny Osbornowi dwie przysługi, po czym kończy rozmowę. Norman wzywa do siebie Aresa i Thunderboltów i zleca im zabicie Fury'ego.

Tajna baza Fury'ego numer 22. Hellfire jest wściekły, że nie może zatrzymać dla siebie nic ze skradzionych Hydrze pieniędzy. Quake i Nick mówią mu, że wszystko ma trafić do Dum Dum Dugana, aby mógł za to szkolić nowych Howling Commandos. Fury uważa jednak, że drużynie należy się nagroda za dobrze wykonaną pracę i pozwala każdemu wziąć po dwadzieścia dolarów. Phobos mówi mu, że nadszedł czas na to, o czym rozmawiali, więc Nick oznajmia Daisy, że będzie nieuchwytny przez kilka dni, a Secret Warriors mają pozostać w bazie i nigdzie się nie ruszać.

Później. Phobos i Hellfire odbierają zakodowaną transmisję dla Nicka. Alex zna wszystkie jego hasła, więc bez problemu ją odczytuje i okazuje się, że wiadomość pochodzi od Black Widow, która mówi, że została odkryta, musi się ukryć i będzie czekać w podanej lokalizacji przez dwa dni. Phobos i J.T. decydują się jej pomóc.

Toronto, dwie godziny później. Fury udaje się do warsztatu samochodowego i po podaniu odpowiedniego hasła spotyka się z Johnem Garrettem, dawny agentem S.H.I.E.L.D., któremu mówi, że czas wrócić do służby.

Tajna baza Fury'ego numer 20 pod stadionem Jankesów w Nowym Jorku, cztery godziny później. Black Widow i Songbird spotykają się z Nickiem, który mówi im, że muszą stąd uciekać, ponieważ były śledzone. Chwilę później drzwi zostają wysadzone, a Scourge wprowadza do wewnątrz Thunderboltów.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Secret Warriors #7 Secret Warriors #7 Secret Warriors #7 Secret Warriors #7 Secret Warriors #7 Secret Warriors #7 Secret Warriors #7 Secret Warriors #7 Secret Warriors #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.