Avalon » Serie komiksowe » Transformers (UK) » Transformers (UK) #43

Transformers (UK) #43

Transformers (UK) #43

"Crisis Of Command!" - part 2

Postacie
Streszczenie

Arka. Bumblebee odkrywa, że Ravage uciekł ze swojej celi. Natychmiast zawiadamia o tym Optimusa, który właśnie rozmawia z Prowlem o stworzeniu nowych Autobotów za pomocą Matrycy. Prime nie wie, co powinien zrobić, więc prosi o pomoc swojego zastępcę, który radzi wysłać w pogoń za Decepticonem Hounda i Mirage’a, którzy wcześniej go schwytali. Bumblebee, widząc niezdecydowanie Optimusa, postanawia sam udać się za Ravagem i w ten sposób pokazać, że obecne Autoboty są skuteczne w walce z Decepticonami i nie potrzebują robotów przeznaczonych specjalnie do tego celu. Na pustyni szybko znajduje Decepticona i zaczyna za nim podążać.

Później. Kiedy Prime przechadza się po Arce zastanawiając, czy w obecnym stanie Prowl nie na niego zbyt dużego wpływu, spotyka Hounda i Mirage’a. Dowiedziawszy się, że nie wiedzą oni nic o ucieczce Ravage’a, domyśla się, że Bumblebee sam wyruszył w pościg za Decepticonem.

Pustynia. Ścigając zbiega Bumblebee dociera do doliny, gdzie czekają na niego pozostałe Decepticony. Zawraca i zaczyna uciekać, ale Laserbeak strzela do niego, rani i powala na ziemię. Skywarp teleportuje się obok niego i szybko radzi sobie z próbującym walczyć z nim Autobotem. Pozostałe Decepticony dołączają do nich i Soundwave wyjawia swój plan: chce, aby Optimus oddał się w ich ręce w zamian za wolność więźnia. Słysząc to Bumblebee transformuje się w samochód i próbuje uciekać, ale zostaje zatrzymany przez Starscreama.

Arka. Trwają poszukiwania Bumblebee. Nagle Gears odbiera sygnał ratunkowy Autobotów, ale dziwi go, że źródło znajduje się w powietrzu i zbliża się do nich. Optimus i kilka innych robotów wybiega na zewnątrz, gdzie zauważają Laserbeaka, który rzuca coś w ich kierunku. Początkowo Autoboty myślą, że to jakaś bomba, ale po chwili zauważają, że to ręka Bumblebee.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Transformers (UK) #43

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.