Avalon » Serie komiksowe » Dark Reign: Young Avengers » Dark Reign: Young Avengers #3

Dark Reign: Young Avengers #3

Dark Reign: Young Avengers #3

"Young Masters" - part 3

Postacie
Zapowiedź

Norman Osborn wysyła swoją grupę młodych Avengers do starcia z tą dobrze nam już znaną.

Cytat

Speed, o swoich kolegach z zespołu: "I mean, I know my guys can be pretty judgemental... Internet Taliban judgmental..."

Streszczenie

Hydra atakuje. Stature i Big Zero zajęły się śmigłowcami. Cassie chce, by jej towarzyszka rozprawiła się z nimi bez ofiar, jak na Mścicielkę przystało. Tymczasem Patriot i Melter też mają pełne ręce roboty. Eli odwala jednak jej większość, bo Chris nie chce używać swych zdolności. Takich hamulców nie ma Enchantress, która na oczach Billy'ego i Teddy'ego zamienia agentów Hydry w żaby. Tłumaczy Hulklingowi, że asgardzkie naleciałości jej języka to tylko poza i tak naprawdę jest zwykłą dziewczyną z Oklahomy. Wiccan tymczasem próbuje cofnąć jej czar. Hawkeye i Executioner rozprawiają się z robotami. Kate żałuje, bo chciałaby zobaczyć, jak Daniel walczy z żywym przeciwnikiem. Speed zaś podczas walki próbuje poderwać Coat of Arms. Dziewczyna opowiada, że swój specjalny płaszcz znalazła w zaułku, wracając do domu po spotkaniu z kuratorem. Tymczasem Vision dochodzi do wniosku, że Egghead posiada takie same zdolności, jak on, ale jego zmiany w programowaniu są niepokojące. Ten się oburza, ale wtedy pojawia się reszta. Agenci Hydry zostali pokonani i teraz oryginalni Young Avengers muszą się naradzić. Sylvie teleportuje wszystkich do ich siedzib.

W zniszczonej rezydencji Mścicieli młodzież porównuje notatki z walki. Melter wywarł pozytywne wrażenie na Elim, ale odnotowane zostało, że coś tai i że boi się używać swoich mocy. Pozytywnie oceniana jest Enchantress, a Tommy nie ukrywa, że Coat of Arms może liczyć na jego głos. Cassie źle ocenia Big Zero i reszta się z nią zgadza, a Vision proponuje, by poznali pochodzenie Eggheada... a potem go wyłączyli. Kate ma problem. Wyjawia, że Executioner poznał jej tożsamość i zaszantażował ją, by przyjęli go do składu. Billy proponuje wymazanie jego pamięci, ale ostatecznie zapada decyzja przeciw. Z Dannym będą musieli rozprawić się w inny sposób.

Tymczasem drużyna Meltera też dzieli się wrażeniami. Daniel przyznaje, że zaszantażował Hawkeye, a Sylvie mówi, że udawała normalną dziewczynę. Kiedy Chris zapytuje, czy chcą działać jak drużyna Patriota, Egghead, Big Zero i Executioner uznają to za dobry żart. Coat of Arms jednak się nie śmieje.

Później, w pokoju Danny'ego odwiedza go jego matka. Chłopak nie jest z tego zadowolony i wyprasza ją. Odchodząc informuje go, że założyła mu fundusz, z którego może dowolnie korzystać i nie prosić jej o kasę na każdą zachciankę.

Norman Osborn obserwuje obraz ze szpiegowskiej kamery. Kpi, że Executioner nie wie, iż jego matką jest Princess Python. Sam uznaje, że poranna prowokacja się udała i że nie będzie problemu z ponownym podszyciem się pod agentów Hydry. Oczekuje sprawozdań z działań dzieciaków i jeśli któreś z nich ma krew na rękach, wtedy chętnie się z nim spotka.

Autor: Hotaru

Galeria numeru

Dark Reign: Young Avengers #3 Dark Reign: Young Avengers #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.