Avalon » Serie komiksowe » Transformers (UK) » Transformers (UK) #20

Transformers (UK) #20

Transformers (UK) #20

"Raiders Of The Last Ark" - part 3

Postacie
Cytat

Windcharger: "It seems I owe you thanks, Ravage. If you hadn't repair my circuits, I might have lain there indefinitely..."
Ravage: "Windcharger, your words only make me regret my actions!"

Streszczenie

Gdzieś na pokładzie Arki. Windcharger i Ravage, których zdolności uchroniły ich przed unieruchomieniem przez Auntie, zmierzają do centrum komputera, aby go wyłączyć. Obaj nie są zadowoleni z konieczności sprzymierzenia się z wrogiem, ale wiedzą, że nie mają innego wyjścia. Nagle przed nimi uruchamia się siatka laserów. Ravage zwinnie skacze między wiązkami i dotarłszy do mechanizmu sterującego udaje mu się je wyłączyć. Chwilę później systemy obronne generują silny ładunek elektryczny, który unieszkodliwia oba Transformery.

Gdzie indziej. Optimus i Megatron próbują przekonać Auntie, że to właśnie ich frakcja jest dobra, a tę drugą należy zniszczyć. Prime sugeruje, że komputer mógłby z łatwością dowiedzieć się prawdy, jeżeli dokończyłby swoją naprawę, ale Auntie uparcie twierdzi, że z nią jest wszystko w porządku. Uważa, że już usłyszała wszystko, co chciała wiedzieć i wkrótce ogłosi swój wyrok. Optimus uważa, że komputer musi zostać wyłączony, zanim będzie za późno. Megatron śmieje się, że jego wróg obawia się niepomyślnej decyzji, ale Prime jest pewny, że Auntie nie pozwoli żadnej z frakcji przeżyć i zniszczy wszystkie Transformery. Decepticon po chwili zastanowienia stwierdza, że Optimus może mieć rację i mówi, że ma pomysł.

Tymczasem Ravage doszedł do siebie i widzi, że Windcharger wciąż jest nieprzytomny. Przez chwilę zastanawia się, jak łatwo teraz byłoby zniszczyć wroga, ale wie, że muszą razem pokonać Auntie. Naprawia Autobota i dzięki współpracy przedzierają się przez kolejne systemy zabezpieczeń i docierają centrum komputera. Wtedy przed nimi pojawia się ostatnia z przeszkód, wielki robot zwany Strażnikiem.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Transformers (UK) #20

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.