Avalon » Serie komiksowe » Dark Reign: Fantastic Four » Dark Reign: Fantastic Four #5

Dark Reign: Fantastic Four #5

Dark Reign: Fantastic Four #5

"The Bridge" - part 5

Postacie
Zapowiedź

Fantastic Four zjednoczeni w samą porę, by uratować dzieciaki w walce z Normanem Osbornem i agentami H.A.M.M.E.R. W zaskakującej konkluzji zobaczymy: zniszczenie the Bridge! Triumf nieoczekiwanego bohatera! I najbardziej odjazdowy finał od lat!

Cytat

Reed: "There's no problem that can't be solved"

Streszczenie

 

Fantastic Four stanowczo rozkazują Osbornowi opuścić ich dom. Sue uderza go swym polem siłowym, na co ten wzywa Venoma i agentów H.A.M.M.E.R. To jednak nie problem dla Susan, która odcina ich niewidzialnymi ścianami. Uwięziony Norman odwołuje swoich agentów i wściekły wyjmuje pistolet. Gdy już ma strzelić Reedowi w głowę, dostaje strzał w bark. Ku zdziwieniu wszystkich, jest to sprawka Franklina. Zszokowany Osborn odgraża się i wychodzi. Grupa pyta Reeda, czy udało mu się z the Bridge. Ten twierdzi, że wszystko poszło jak należy i teraz wie już jak naprawić pewne rzeczy, lecz zachowuje dla siebie pewne zdarzenie. Otóż na samym końcu eksperymentu zapytał jeszcze the Bridge, ile takich maszyn powstało w alternatywnych światach. Odpowiedzią było 141, po czym zobaczył w bramie urządzenia sylwetki jakichś postaci. Susan każe zniszczyć the Bridge, na co Mr Fantastic, choć z niechęcią, zgadza się.

 

Rozkładając urządzenie na części, Reed znów wraca wspomnieniami do tego, co zobaczył na końcu pracy z the Bridge. Tajemnicze postacie, które spotkał, wiedziały o jego misji naprawy świata i stwierdziły, iż będą na niego czekać, gdy ten będzie gotowy. Richards składa więc urządzenie od nowa. Odwiedza też swój sekretny pokój, w którym opracowywał tzw. '100 ideas' [patrz FF #551 – przyp. Jim], postanawiając w głębi siebie, że w końcu uda mu się naprawić wszystko, co złe.

Autor: Jim J

Galeria numeru

Dark Reign: Fantastic Four #5 Dark Reign: Fantastic Four #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.