Avalon » Serie komiksowe » The Punisher: Frank Castle (MAX) » The Punisher: Frank Castle (MAX) #72

The Punisher: Frank Castle (MAX) #72

The Punisher: Frank Castle (MAX) #72

"Welcome To The Bayou" - part 2

Postacie
Zapowiedź

Frank myślał, że jest tylko przejazdem na bagnach Luizjany... dopóki nie natknął się na podejrzaną rodzinkę rednecków. Rodzina Geautreaux organizuje barbecue ze wszystkimi dodatkami – a Frank Castle jest daniem głównym.

Cytat

Punisher na propozycję sexu: "Not even with a rented dick."

Streszczenie

Punisher żegna się z blondyną i odjeżdża. Nie zamierza jednak oddalać się za daleko. Kawałek dalej zjeżdża na pobocze i rusza pieszo na rekonesans. Cała ta sytuacja nie daje mu spokoju. Powinien jechać dalej ze swoim ładunkiem, ale nie potrafi przeciwstawić się swojemu przeczuciu. Wraca na stację i z krzaków obserwuje okolicę. Nikogo nie ma, więc idzie ścieżką w głąb lasu. Po chwili trafia do chaty przy bagnie. Zakrada się do niej i przez okno zerka do środka. Wewnątrz w samej bieliźnie wisi przywiązana do sufitu jedna z nastolatek. Przed nią stoi obleśny sprzedawca ze stacji, który się do niej przymierza. Zabawę przerywają jakieś odgłosy z zewnątrz. Wieśniak podchodzi do drzwi, żeby to sprawdzić. W tym momencie Frank przebija się przez ścianę i skręca przeciwnikowi kark. Uwalnia dziewczynę, która dziękuje za wybawienie. Mówi, że prawdopodobnie żyje tylko jej koleżanka. Chłopaków zamordowano.  Nagle dziewczyna widzi coś za plecami bohatera i ostrzega go. To zwariowana blondynka z siekierą. Castle unika jej ciosu i niebezpieczne narzędzie utyka w podłodze. Szybki cios i kobieta leży na podłodze. Blonde próbuje jeszcze raz swoich uwodzicielskich sztuczek, ale kiedy nie przynosi to rezultatu zaczyna wołać ojca. Punisher ucisza dziewczynę i wygląda przez okno. Na zewnątrz stoi spora grupka rodziny Geutreaux. Frank łapie blondynę i wychodzi z nią jako zakładniczką. Kiedy zbliża się do kanibali, rzuca w nich dziewczyną i wyciąga spluwę. Zwykle ludzie po zobaczeniu kilku trupów rzucają się do ucieczki. Tu jest inaczej. Castle ma szansę zabić tylko trzech, zanim dopada go reszta. Na szczęście w walce wręcz nie stanowią oni wielkiego wyzwania. Po chwili tłum leży połamany i nieprzytomny na ziemi. Został tylko tatuś i jego córeczka. Kiedy już ma się za nich wziąć, od tyłu zachodzi go kolejny członek rodziny. To Earl. Koleś jest wielki jak dąb i chodzi w kamizelce z skóry aligatora. Frank wie, że musi go załatwić szybko, bo inaczej nie ma szans z tym wielkoludem. Niestety, wszystkie jego tricki zawodzą i po kolejnym ciosie traci przytomność.

Kiedy rodzina Geutreaux zastanawia się, co zrobić z nieprzytomnym gościem, w samochodzie Punishera coś zaczyna się dziać. Ktoś wewnątrz bagażnika zaczyna robić dużo hałasu. Po chwili klapa odskakuje i z zewnątrz wychodzi murzyn ze związanymi rękoma. Łokciem rozbija szybę i przy pomocy szkła przecina swoje więzy. W schowku znajduje spluwę i mapę. Plan jest taki: najpierw dowiedzieć się, gdzie jest, a następnie zabić skurczybyka, który go związał.

Autor: Spell

Galeria numeru

The Punisher: Frank Castle (MAX) #72 The Punisher: Frank Castle (MAX) #72 The Punisher: Frank Castle (MAX) #72 The Punisher: Frank Castle (MAX) #72 The Punisher: Frank Castle (MAX) #72 The Punisher: Frank Castle (MAX) #72 The Punisher: Frank Castle (MAX) #72

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.