Avalon » Serie komiksowe » Transformers (UK) » Transformers (UK) #14

Transformers (UK) #14

Transformers (UK) #14

"The Enemy Within!" - part 2: "The Best Laid Plans..."

Postacie
Streszczenie

Gdzieś na pustyni. Ranny Ravage wraca powoli do bazy, przysięgając zemstę Starscreamowi za to, że ten prawie go zabił, co zresztą udałoby mu się, gdyby Decepticon spadając w przepaść nie znalazł półki skalnej. Ravage dociera wreszcie do Megatrona, który sądzi, że jakiś Autobot zaatakował jego szpiega, ale ten poprawia go mówiąc, że to był Starscream.

Baza lotnicza. Starscream niszczy kolejne budynki, a potem walczy z myśliwcami, które zdążyły wystartować. Potyczka zwraca uwagę telewizji i za pośrednictwem reporterów Decepticon rzuca wyzwanie Autobotom.

Arka. Optimus Prime dowiaduje się od Autobotów, co się stało z Brawnem. Dowódca zdaje sobie sprawę, że uszkodzony towarzysz stanowi niebezpieczeństwo dla ludzi i zamierza go powstrzymać.

Niedaleko, w małym miasteczku St. Petersburg Brawn postanawia wyzwolić samochody spod władzy ludzi, ponieważ uważa, że tak jak on przez Autoboty, one również są wykorzystywane jako siła robocza. W trakcie misji powoduje wypadek i zwraca na siebie uwagę policji. Kiedy przepędza policjantów, mówi samochodowi, że jest wolny. Kiedy ten naturalnie nie reaguje, Brawn wścieka się i niszczy go. Widząc, że pozostałe pojazdy również nie są zainteresowane jego pomocą, zaczyna je demolować.

Baza lotnicza. Starscream zaczyna się niepokoić, że Autoboty jeszcze nie przybyły, aby z nim walczyć. Nagle pojawiają się przed nim Decepticony z Megatronem na czele, który zamierza zabić zdrajcę. W tym samym czasie Autoboty docierają do St. Petersburga, aby powstrzymać Brawna.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Transformers (UK) #14

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.