Avalon » Serie komiksowe » Deadpool: Suicide Kings » Deadpool: Suicide Kings #3

Deadpool: Suicide Kings #3

Postacie
Zapowiedź

Ktoś wrabia Deadpoola. Wade już wielokrotnie tak twierdził, ale tym razem wygląda na to, że mówi prawdę. Nasz bohater będzie próbował udowodnić swoją niewinność, ale nie będzie mu łatwo, bo ściagają go Spider-Man i Punisher. Na szczęście z pomocą przychodzi Daredevil.

Cytat

Spider-Man: "Nice costume. Love all the pockets. You're like a walking fanny pack. Bet you have to beat the ladies off with a stick."
Deadpool: "You should talk. Your costume's so tight you can tell what religion you are."

Streszczenie

Deadpool udaje się do redakcji "Black Ops Magazine", aby dowiedzieć się, kto zlecił ogłoszenie, od którego zaczęły się jego obecne kłopoty. Wydawca nie zamierza mu pomagać, a grożenie torturami również nie robi na nim wrażenia. Wade zauważa, że mężczyzna ma kłopoty z przejściem jednego z poziomów gry komputerowej, w której jest mistrzem, i w zamian za pomoc, otrzymuje szukane informacje.

Później. Wilson spotyka się z Daredevilem i Benem Urichem, którym pokazuje kopertę, w której przyniesiono zapłatę za ogłoszenie. Reporter zauważa na niej symbol bogatej i wpływowej rodziny O’Shea. Matt mówi, że zna Johna O’Shea, który jest za stary, aby być tym, który wrobił Deadpoola, ma za to syna, który jest w odpowiednim wieku. Murdock zabiera Wilsona do opuszczonego budynku straży pożarnej, nie wiedząc, że śledzą ich Punisher i Henry. Daredevil chce, aby Wade przeczekał tu przez noc i zapytany wyjaśnia mu, że pomaga mu, ponieważ wie, że jest niewinny. Nagle pojawia się Castle, który unieszkodliwia Matta emiterem głośnego dźwięku, a następnie trafia Deadpoola toporem kiedyś używanym przez Grim Reapera. Wade spada na furgonetkę Franka, więc Henry ostrzega partnera, aby nie strzelał. Punisher skacze na dół i próbuje trafić Wilsona toporem, ale ten unika ciosów. W końcu ostrze wbija się samochód i Castle nie może go wyciągnąć. Wade sięga po miecz, ale Daredevil każe mu go odłożyć i mówi Frankowi, że najemnik nie zrobił tego, o co się go oskarża. Widząc zbliżający się radiowóz, Henry odjeżdża furgonetką, ciągnąc za sobą Punishera.

Apartament Johna O’Shea. Deadpool i Daredevil odwiedzają gospodarza, który od razu domyśla się, że jego syn znów coś nabroił. Kiedy goście wyjaśniają mu, co się stało, mówi im, że jeżeli Conrad rzeczywiście jest winny, to powinien ponieść zasłużoną karę i oznajmia, że mogą znaleźć go przez bukmachera-albinosa działającego w Harlemie. Murdock domyśla się, że chodzi o Tombstone’a i mówi Wilsonowi, że musi się czymś zająć i spotkają się za parę godzin. Wade odpowiada, że również ma sprawy do załatwienia.

Gdzieś w New Jersey. Tombstone gra w golfa głowami swoich rywali, a Conrad nosi za nim kije. Jeden z ludzi gangstera powiadamia go, że widziano jak Deadpool i Daredevil wychodzili z apartamentu Johna O’Shea. Tombstone cieszy się, ponieważ wszystko idzie zgodnie z jego planem.

Harlem. Daredevil znajduje ludzi Tombstone’a i chce się od nich dowiedzieć, gdzie jest ich szef. Kiedy nie chcą mu powiedzieć, szybko ich pokonuje ostrzegając, że powinni zacząć mówić albo zaczną żałować, że tego nie zrobili.

Deadpool idzie do pokoju, który obecnie wynajmuje Outlaw, po tym jak jej mieszkanie zostało zniszczone podczas walki Wilsona i Punishera. Wade przeprasza Inez za kłopoty i obiecuje, że odwdzięczy się jej, kiedy udowodni swoją niewinność. Nagle zauważa, że z mieszkania naprzeciwko ktoś go obserwuje. Wade wybija szybę i chce dostać się na linie na drugą stronę, ale zatrzymuje się na pleksiglasie. Mężczyzna ucieka na dach, gdzie znajduje go Deadpool, który biegnie za nim do windy towarowej. Wilson odcina linki i obaj spadają na ulicę. Kiedy zamierza zacząć wyciągać z przestępcy informacje, pojawia się Spider-Man, który oplata Wade’a siecią i zamierza go oddać w ręce policji. Deadpool próbuje przekonać go o swojej niewinności, kiedy nagle jest głowa zostaje zniszczona po celnym strzale Punishera.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Deadpool: Suicide Kings #3 Deadpool: Suicide Kings #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.