Avalon » Serie komiksowe » Wolverine: Weapon X » Wolverine: Weapon X #2

Wolverine: Weapon X #2

Wolverine: Weapon X #2

"The adamantium men" Part 2

Postacie
  • * Wolverine
  • * żołnierze blackguard - Strikeforce X
    * Melita Garner
Zapowiedź

Wolverine udał się do Kolumbii, by wyśledzić prywatną firmę zbrojeniową, Blackguard, w której ręce wpadły ostatnio pliki programu Weapon X. Zamiast jednak myśliwym, Logan staje się zwierzyną, gdy okazuje się, że firma wyprodukowała już żołnierzy - Strikeforce X. Super żołnierze stworzeni na wzór Logana okazują się być trudnymi przeciwnikami.

Cytat

Logan na widok tuzina wrogów: "...I can't win this fight. Not like this."

Streszczenie

San Francisco. Melita Gardner postanawia zrobić reportaż o Wolverinie. Próbuje dowiedzieć się czegoś o Loganie, kiedy dostaje tajemniczy telefon. Głos z drugiej strony słuchawki każe jej poszukać informacji o "blackguard".

Kolumbia. Logan trafia do baru w środku kraju. Barman rozpoznaje go i alkohol zaczyna lać się strumieniami. Po kilku godzinach, po zachodzie słońca pijany Logan idzie do chaty.

Z pobliskiego drzewa obserwuje go dwójka mężczyzn. Chcą strzelić do Logana z karabinu wyposażonego w pocisk z niemal 40 rodzajami raka. Wierzą, że przynajmniej spowolni to Wolverine'a, przy odrobinie szczęścia może nawet zabije. Nagle mężczyźni zaczynają węszyć, pod drzewem na którym siedzą, pojawia się, ubrany w kostium, Logan i ścina je,. Jeden z mężczyzn sprawnie ląduje na ziemi, w drugiego Rosomak wbija pazury. Mężczyzna jednak nie pada, uwalnia się z uścisku X-Mana. Jego rany zaczynają się regenerować - to nanity w jego krwi naprawiają uszkodzoną tkankę. Logan chce sprawdzić, czy poradzą sobie bez głowy, jednak partner atakowanego przychodzi z odsieczą. Po chwili walki Wolverine odkrywa, że jego przeciwnicy mają też adamantowe kości i energetyczne pazury. Walka jest zacięta, nikt nie pada, ani nie odpuszcza. Jedyną przewagą Logana jest jego doświadczenie.

Nagle z dżungli wychodzi prawie tuzin kolejnych, równie śmiertelnych przeciwników. Logan widząc to ucieka do dżungli. Liczy, ze tam poradzi sobie z przeważającym go liczebnie wrogiem.

Autor: redevil

Galeria numeru

Wolverine: Weapon X #2 Wolverine: Weapon X #2 Wolverine: Weapon X #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.