Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Adventures » Ultimate Adventures #2

Ultimate Adventures #2

Ultimate Adventures #2

"Send Lawyers, Guns, And Money..."

Postacie
Cytat

Hank: "Oh great. First day at my a new public school halfway through the semester and I show up early, in a limousine. Look, they're forming a line to kick my butt."

Streszczenie

Rezydencja Dannerów na przedmieściach Chicago. Jack, Ruth, Daniel i Lee wracają do domu z Hankiem, który nie jest zadowolony ze swojej nowej rodziny, a oni coraz bardziej odwzajemniają ten sentyment. Toliver zabiera chłopaka do jego pokoju, a Danner, zasmucony, że jego nowy syn nie bardzo go lubi, idzie do swojego, gdzie wsiada do ukrytej za półką z książkami windy i jedzie do Gniazda. Tymczasem w pokoju Hanka Daniel pyta się chłopaka, czy potrzebuje czegoś, a ten mówi, żeby się tak o niego nie przejmował. Mając dość jego zachowania, Toliver zaczyna na niego krzyczeć, każe mu zwracać się do niego z szacunkiem i przestać się użalać nad sobą, w porównaniu do niego, który się wychował na ulicy, a dopiero potem trafił do sierocińca, Hank ma o wiele lepiej. Potem wychodzi, a chłopak stwierdza, że zraził do siebie kolejną osobę. Wychodzi na balkon i tam widzi latający samochód z motywem sowy okrążający dom i odlatujący w dal.

Kawiarenka internetowa w Chicago, do której chwilę wcześniej wtargnął uzbrojony gang. Pojawia się tam również Hawk-Owl i szybko rozprawia się z przestępcami zanim ci zdążyli komuś zrobić krzywdę.

Śniadanie u Dannerów, następnego dnia. Hank rozpoczyna dzień od szczerej rozmowy z Ruth, podczas której oboje pokazują, że to drugie ich nie obchodzi, a kobieta przyznaje, że dla niej chłopak nigdy nie będzie prawdziwym członkiem tej rodziny. Potem Jack, Daniel i Lee zawożą Hanka do szkoły, chociaż ten obawia się, że fakt, iż przyjeżdża tu limuzyną, nie przysporzy mu przyjaciół. Kipple idzie do budynku, a Daniel mówi Jackowi, że Hank ma rację i nie będzie mu tu łatwo jako „bogaczowi”, na co ten odpowiada, że na to właśnie liczy.

W gabinecie dyrektora Morgana Jonesa Hank poznaje jego i jego asystentkę, Gail Willow. Pryncypał dziwi się, że Jack jednak zdecydował adoptować syna, i opowiada chłopakowi, że kiedyś chodził do szkoły z nim i jego starszym bratem, Joe. Kipple dowiaduje się, że zabił się on, kiedy nadepnął na grabie i uderzył się nimi za mocno, a rodzice Dannera zginęli w wypadku samochodowym, kiedy zjechali z mostu do wody, a żadne z nich nie potrafiło pływać. Hank naturalnie nie robi dobrego wrażenia na Jonesie, mówi, że traktuje swój nowy dom i tą szkołę jak więzienie, oraz nabija się z dyrektora, więc ten przydziela go do klasy pełnej członków gangów, którzy dają mu wycisk.

Później. Jack, przekonany przez Daniela, że Hank może wrócić szkolnym autobusem jak wszyscy inni, czeka przed domem na syna. W końcu pojazd pojawia się, a Kipple zostaje z niego wyrzucony przez innych uczniów. Chłopak podnosi się i nie chcąc z nikim rozmawiać, idzie do swojego pokoju. Wieczorem znów zauważa tajemniczy pojazd, a potem dostrzega dziwną chmurę unoszącą się nad domem. Wchodzi na dach i odkrywa, że jest ona sztuczna. Zaczyna się na nią wspinać i kiedy jest na jej szczycie, wpada w ukryty tunel i znajduje się w pomieszczeniu pełnym sprzętu i sów.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Ultimate Adventures #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.