Avalon » Serie komiksowe » Transformers (UK) » Transformers (UK) #10

Transformers (UK) #10

Transformers (UK) #10

"Man Of Iron" - part 2

Postacie
Cytat

Jazz: "There's nothing to be afraid of, Sammy. Get in... we'll go for a drive."
Sammy: "My m-mum told me not to take lifts from strangers!"
Jazz: "But I'm not a stranger, Sammy. Deep down, you know... don't you? You've been wanting an adventure all your life..."

Streszczenie

Dom Harkerów, noc. Sammy we śnie widzi statek kosmiczny przelatujący nad miasteczkiem oraz samolot z dziwnymi znakami. Tymczasem do domu podchodzi Mirage i zagląda do pokoju chłopca. Woła go, ale Sammy przez sen mówi, że nie chce wyjść. Nagle przeciąg otwiera okno i wywiewa na zewnątrz stary rysunek z Człowiekiem z Żelaza. Autobot łapie go i odchodzi. Do pokoju wbiegają zaalarmowani krzykiem syna Harkerowie. Roy zamykając okno zauważa oddalającego się Autobota.

Zamek Stansham, następnego dnia. Harker zauważa, że policjanci odgradzają miejsce, w które zostały zrzucone bomby. Pyta się jednego z nich, co się dzieje. Ten mówi mu, że podczas poszukiwań falami dźwiękowymi drugiej bomby odnaleziono wielki obiekt zakopany głęboko pod zamkiem. Nie chce zgadywać co to jest, dopóki wojsko nie zacznie kopać, i prosi Roya o zachowanie tego w tajemnicy. Harker sądzi, że jego syn może coś wiedzieć na temat tego, co tu się dzieje.

Dom Harkerów. Sammy zauważa porsche stojące na ulicy i zaczyna się mu przyglądać. Dziwi się, że nie ma ono lusterek ani szybkościomierza, a na siedzeniu leży rysunek, który mu zginął z nocy. Nagle drzwi samochodu się otwierają, a on sam zaprasza go do środka. Jazz mówi, żeby się nie bał i nie wahał, ponieważ właśnie ma okazję przeżyć przygodę, o której zawsze marzył. Chłopiec w końcu wsiada, a Autobot pyta się go, czy wie coś na temat ludzi, którzy kręcą się koło zamku. Sammy mówi, że badają bombę, którą zrzuciły samoloty. Pani Harker zauważa syna w samochodzie i każe mu wysiąść. Wtedy Jazz zamyka drzwi i odjeżdża z chłopcem.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Transformers (UK) #10

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.