Avalon » Serie komiksowe » Spider-Man » Spider-Man #11

Spider-Man #11

Spider-Man #11

"Perceptions" - Part 4

Postacie
Cytat

Wolverine: "No one's gonna die while I'm here. A living cancer is walking around killing. It's my job to make him terminal."

Streszczenie

Peter udaje się do Anny Brooks. Mówi jej, że według jego informatora ktoś z miasta zabija chłopców. Słysząc to, kobieta oburza się i stwierdza, że Parker po prostu na siłę szuka sensacji. Pete próbuje ją przekonać, że mówi prawdę, jednak nie może dać jej na to żadnych konkretnych dowodów. Gdy wściekła Anna każe mu wyjść i zatrzaskuje drzwi, mężczyzna mówi jej na odchodne, by zastanowiła się nad tym, dlaczego jeden z odnalezionych chłopców miał na sobie ubrania, a drugi był nagi. Wendigo, tak jak każde inne bezmyślne stworzenie, nie zmieniłby nagle upodobań - to wszystko musiał zrobić człowiek.

Wendigo dociera do wodopoju, gdzie traci przytomność z powodu rany od kuli. Odnajduje go tam Wolverine i postanawia pomóc.

Pete w tym czasie udaje się na komisariat i daje jednemu z policjantów teczkę z informacjami, jakie do tej pory zgromadził z Loganem. Aktówka wpada w ręce inspektora Krahna, który denerwuje się, widząc, że ktoś kieruje podejrzenia na miejscowych. Każe natychmiast zadzwonić po Thorpe'a.

Wolverine za pomocą jednego ze swoich pazurów wyciąga kulę z brzucha Wendigo.

Parker mówi Goonerowi o tym, czego zdołał się dowiedzieć do tej pory. Nie może oczywiście podać źródła swoich informacji, jednak mimo to próbuje przekonać kolegę, by zajął się tymi informacjami.

Krahn żąda, by Thorpe zrobił wszystko, co w jego mocy, by zabić Wendigo. Myśliwy stwierdza, że inspektor najwyraźniej nie dba o to, czy prawdziwy morderca zostanie schwytany, lecz próbuje po prostu chronić swoją posadę. Ma jednak dość zamieszania i wszechobecnych reporterów, zgadza się więc po raz kolejny zapolować na bestię, tym razem jednak na swoich warunkach.

Wolverine czuwa przy Wendigo. Kiedy stworzenie odzyskuje przytomność, razem udają się na poszukiwanie ciała kolejnego chłopca. Po pewnym czasie, odnajdują je zakopane pośrodku lasu.

Autor: Jaro

Galeria numeru

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.