Avalon » Serie komiksowe » Ghost Rider: The Road To Damnation » Ghost Rider: The Road To Damnation #1

Ghost Rider: The Road To Damnation #1

Ghost Rider: The Road To Damnation #1

"The Road to Damnation" Part 1

Postacie
  • * Ghost Rider
  • * demony

    * Daniel, Malachi

    * Ruth, Hoss, Buttview
Streszczenie

Ghost Rider jest w Piekle. Co noc próbuje, na swoim motorze, uciec z otchłani i co noc ścigające go demony dopadają go i rozszarpują jego ciało. Każdego ranka składają go z powrotem, tak, by kara trwała przez całą wieczność.

Dwaj bracia, anioły Daniel i Malachi, rozmawiają o ucieczce z Piekła demona Kazanna. Malachi współpracował z nim, a teraz boi się o swoją przyszłość. Niebo wysłało łowcę – Ruth - aby schwytać Kazanna, to samo zrobiło Piekło, wysyłając Hossa.

Teksas. Grupa motocyklistów zaczepia jadącego cadillackiem mężczyznę, który okazuje się być demonem. Motocykliści giną, oprócz jednego, którego Hoss modeluje na swojego sługę i nadaje mu adekwatny przydomek Buttview. Także Ruth, wysłanniczka Nieba, tak jak i pozostałe anioły, nie szanuje ludzkiego życia.

Daniel i Malchi wciąż rozmawiają. Tym razem dyskusja schodzi na postać Ghost Ridera. Daniel opowiada bratu historię Johnny'ego Blaze'a. Anioł uważa go za głupka, który bezmyślnie podpisał cyrograf. Wie, iż będzie nim łatwo manipulować, dlatego chce go wysłać w poszukiwaniu Kazanna. Problemem jest fakt, iż Blaze w końcu został schwytany przez demony i teraz jest w Piekle. Daniel radzi bratu, by uwolnił "Widmowego Jeźdźca" i skierował go przeciw Kazannowi, albo sam skończy w piekle.

Autor: redevil

Galeria numeru

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.