Avalon » Serie komiksowe » Lethal Foes of Spider-Man » Lethal Foes of Spider-Man #3

Lethal Foes of Spider-Man #3

Postacie
Cytat

Beetle i Vulture (jednocześnie): "The blaster! It's got to be mine!"

Streszczenie

Manhattan. Dr Octopus, przy pomocy kontrolowanego przez siebie Answera, kończy budowę nowych mechanicznych ramion.

Queens. Hardshell odrzuca ofertę Beetle'a. Mówi mu, że może sobie zrobić ze Spider-Manem, co chce - ona woli miliard dolarów, które oferuje jej A.I.M. Niespodziewanie Boomerang wyrywa się i atakuje Jenkinsa [mają porachunki z czasów mini-serii Deadly Foes Of Spider-Man – Don D]. Doprowadza to do bitwy pomiędzy dwiema stronami. Każdy z walczących stara się pochwycić nuklearny blaster. Korzystając z zamieszania, Spider-Man uwalnia się. Nie jest w stanie przyłączyć się do walki, więc ucieka na pobliski dach. Tymczasem Beetle sięga po blaster, ostrzeliwuje pozostałych walczących i stara się odlecieć. W pościg rusza Vulture - blaster jest jego jedyną szansą na przeżycie.

Całej walce, a zwłaszcza Hardshell, z cienia przygląda się tajemniczy mężczyzna o pseudonimie Strikeback.

Ukryty Spidey ładuje sieciosploty. Nie rusza jednak za złoczyńcami, bo na skutek zmęczenia mdleje.

Manhattan, Uniwersytet Empire State. Niechętnie współpracujący duet - Doc Ock i Answer - włamuje się do kampusu, gdzie przetrzymywane są resztki oryginalnych ramion Octaviusa [zniszczone w Lethal Foes Of S-M #1 – Don D]. Dzięki mocy Answera udaje im się pokonać zabezpieczenia i pozbyć się Guardsmen. Nagle na ich drodze staje Spider-Man. Answer unieszkodliwia również i jego, po czym razem z Octopusem ucieka ze zdobyczą. Ich pośpieszny odwrót zauważa przelatująca pszczoła.

Vulture w końcu dogania Beetle'a i odbiera mu blaster. Jego natomiast chwyta Stegron i walka pomiędzy złoczyńcami wybucha na nowo.

Nieopodal. Octavius stwierdza, iż Answer nie jest mu już potrzebny i próbuje udusić go mackami. Obydwaj obrywają jednak spadającym na nich Rhino. Stegron spuszcza niezły łomot Hardshell i powstrzymuje go dopiero promień energii wystrzelony przez nowego przeciwnika. To uznany za zmarłego mąż Laili, tytułujący się teraz pseudonimem Strikeback. Doc Ock korzysta z zamieszania, przechwytuje blaster i usiłuje załatwić nim Answera. Przeszkadza mu w tym Spider-Man - w efekcie sprawiając, że promień broni pozbawia ich obu przytomności. Co gorsza, niespodziewanie pojawia się postać złożona z chmary pszczół. Swarm ma Spider-Mana na swojej łasce.

Autor: Don David

Galeria numeru

Lethal Foes of Spider-Man #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.