Avalon » Serie komiksowe » The Spectacular Spider-Man » The Spectacular Spider-Man #205

The Spectacular Spider-Man #205

The Spectacular Spider-Man #205

"Death by Tombstone" Part 2

Postacie
Streszczenie

Spidey, fotografowany przez rywala Petera z Daily Bugle Lance'a Bannona, ratuje dziecko z płonącego budynku. Sprawca zamieszania - Tombstone - bije przybyłego na miejsce sanitariusza Flasha Thompsona. Peter w końcu zauważa przyjaciela i ratuje go z ręki Lonnie'ego. Bandzior ucieka, a Thompson trafia do szpitala.

Nazajutrz. Wściekła Felicia wyciąga z Petera informację o sprawcy pobicia. Po chwili Liz informuje zszokowanych Parkerów, że wyprowadza się, a nowy właściciel ich mieszkania każe im szybko opuścić lokal.

Tombstone odbywa kolejną rozmowę o przyjęcie do syndykatu. Jeden z bandziorów, Nick Kaska, określa mu warunek, jaki ma spełnić, aby zostać przyjętym - ma zabić Spider-Mana.

Po wizycie w pracy Peter, szybując po mieście, zauważa Black Cat. Felicia pędzi na "spotkanie" z Tombstone'em. Atakuje go, ale pada, gdy ludzie Lonnie'ego strzelają pociskami z gazem. Peter rusza Felicii na pomoc. Przeciwnicy w ferworze walki wpadają do rzeki. Z toni wody triumfalnie wynurza się, trzymając maskę Spidera, Tombstone. Lonnie jest pewny, iż zabił Pajaka.

 

 

 

Scenariusz: Steven Grant

Rysunki; Walter McDaniel

 

"Taps"

 

Postacie:

  * J.Jonah Jameson

  * Robbie Robertson, Lance Bannon, Joy Mercado, Glory, Marla Jameson

  * kelnerka z restauracji

 

Jameson jest zadowolony ze zdjęć, jakie przyniósł mu Lance - Spidey wygląda na nich, jakby niszczył budynek (choć tak naprawdę ratuje dziewczynkę z ognia wywołanego przez Tombstone'a). J.J.J. w przypływie humoru zabiera fotografa i kilku współpracowników na obiad. Tam podczas rozmowy z kelnerką i resztą gości dowiaduje się, że ludzie uważają DB za jeden wielki żart. Zirytowany tym Jonah wychodzi z restauracji. Jak się okazuje, nie wraca na noc do domu.

 

Autor: redevil

Galeria numeru

The Spectacular Spider-Man #205

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.