Avalon » Serie komiksowe » X-Force vol. 3 » X-Force vol. 3 #9

X-Force vol. 3 #9

X-Force vol. 3 #9

"Old Ghosts" - part 3

Postacie
Zapowiedź

Warpath walczy o życie i duszę w USA. Loganowi poszczęściło się w Japonii. Domino dołącza do X-Force. Vanisher doprowadza drużynę do opuszczonych fabryk Mister Sinistera, ale wrogowie depczą im po piętach.
Dodatkowo trzecia częśc historii opowiadającej o tym, co stało się z Wolfsbane.

Cytat

Domino: (w myślach) "You know what I love about Wolverine? He really knows how to release tension." (na głos) "Any inspiritional words?"
Wolverine: "Sure. If you die, take one of them with you."

Streszczenie

Jedna z kryjówek Vanishera w Japonii. Wolverine rozcina Porterowi nos, próbując zmusić go do udzielenia odpowiedzi na pytania o wirusa Legacy. Teleporter w końcu mówi, że włamał się do laboratorium Sinistera i znalazł próbkę, ale wtedy zaskoczyli go Sabretooth, Harpoon, Vertigo i inni Marauderzy. Kiedy zorientował się, że chcą go zabić, uciekł, ale bez fiolki, którą upuścił. Logan jest zdenerwowany, że Creed wrócił do życia, ale Archangel mówi, że to tylko kopie Marauderów, których Sinister miał na pęczki, i z pewnością zostały aktywowane, kiedy Essex został zabity. Wolverine decyduje, że Vanisher teleportuje X-Force do laboratorium, a oni zniszczą próbkę wirusa i wszystko inne, co tam znajdą.

Camp Verde, Arizona. Warpath rzuca się z nożami na Demonicznego Niedźwiedzia, ale przenika przez niego. Zaraz potem przekonuje się, że stwór może dotknąć jego, gdy ten silnym ciosem posyła go prosto na skałę. Kiedy Niedźwiedź szykuje się do ataku, Proudstar zdaje sobie sprawę, że ma poważne kłopoty. Tymczasem dziewięćdziesiąt mil dalej na motorze pędzi Johnny Blaze. Słysząc w oddali ryk Niedźwiedzia, zmienia się w Ghost Ridera i zmierza w tamtym kierunku. Dociera na miejsce w samą porę, ponieważ po kolejnej szarży Warpatha demon złapał go w pazury i zamierza wykończyć. Ghost Rider uderza Niedźwiedzia łańcuchem, a następnie łapie nieprzytomnego Jima i odjeżdża.

Posiadłość Angela w Kolorado. Wolfsbane siedzi przy oknie, kiedy nagle słyszy szmer dobiegający z zewnątrz. Patrzy przez szybę i zauważa parę świecących oczu.

Jedna z baz S.H.I.E.L.D. Agenci Morales i Young rozmawiają o X-23 i dochodzą do wniosku, że skoro Kapitan Ameryka, jedyna osoba, która miała wiedzę na jej temat, nie żyje, to będą musieli poczekać, aż Laura wykona kolejny ruch.

Arizona. Warpath budzi się i zauważa przy sobie Ghost Ridera. Ten każe mu zebrać siły, ponieważ ma zamiar pokazać mu, jak się zabija demony.

Huta w Kitakyushu, Japonia. Vanisher teleportuje X-Force do środka i mówi im, że laboratorium jest w centrum kompleksu. Wolverine każe mu iść przodem. Domino przypomina pozostałym, że fiolka z wirusem mogła się stłuc, kiedy Porter ją upuścił. Kiedy grupa dociera do drzwi laboratorium, X-23 i Logan wyczuwają za nimi czternaście osób. Domino wysadza drzwi i przez wyrwę wypada kilka kopii Sabretootha, Vertigo, Scramblera, Arclight i Harpoona. X-Force zaczynają z nimi walczyć i kolejno je zabijają. Vanisher krzyczy do Elixira, że z jego mocą na pewno by się przydał, a kiedy ten mówi, że nie chce nikomu zrobić krzywdy, Porter przypomina mu, że wytworzył mu guza w mózgu, a Laura mówi, że to są tylko klony. Tymczasem Domino znajduje fiolkę z wirusem, która na szczęście jest nietknięta. Kobieta zabija jednego z Sabretoothów, ale nagle słyszy eksplozję i zauważa, że do fabryki wpada oddział The Right, którego zadaniem jest zdobyć wirusa i zabić wszystkich.

Autor: Ozz

Galeria numeru

X-Force vol. 3 #9 X-Force vol. 3 #9

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.