Avalon » Serie komiksowe » Secret Invasion: The Amazing Spider-Man » Secret Invasion: The Amazing Spider-Man #3

Secret Invasion: The Amazing Spider-Man #3

Secret Invasion: The Amazing Spider-Man #3

"Brand New Secret Invasion" - Part 3

Postacie
Zapowiedź

Secret Invasion tie-in.
Jackpot i reszta bohaterów "Brand New Day" staje oko w oko z Super Skrullem, który posiada moce Sinister Six. Chyba przyszedł czas, aby Spider-Man włączył się do zabawy.

Cytat

Bennett do Skrulla: "You know what bothers me more than anything in life? Unprofessionalism! And you, sir, are being unprofessional in the extreme!"

Streszczenie

Kilkadziesiąt metrów nad ulicą Menace i Jackpot szamoczą się na lotni. Kobieta próbuje zerwać maskę z twarzy przeciwnika, jednak okazuje się to niemożliwe. Menace w odpowiedzi zrzuca ją z lotni, jej jednak udaje się chwycić jednego jej krańca.

Skrull żąda, by pasażerowie prowadzonego przez Joe'ego Robertsona samochodu natychmiast wyjawili mu, kto z nich jest Spider-Manem. Kiedy nikt się nie zgłasza, kosmita traci cierpliwość i chce zabić Betty Brant. Wówczas Bennett zaczyna go strofować za brak profesjonalizmu. Zanim zdezorientowany Skrull zdąża cokolwiek zrobić, wpada w niego rozpędzona lotnia. Wywołuje to eksplozję, która odrzuca Jackpot i Menace'a w dwie różne strony. Poobijany przestępca ucieka, natomiast bohaterka sprawdza, co z Betty, Bennettem i resztą. W tym samym momencie atakuje ją Skrull, który ma lotnię Menace'a wbitą w klatkę piersiową. Po krótkiej walce kobiecie udaje się zapędzić przeciwnika do chłodni należącej do Waltera Decluna. Z pomocą Betty, Vina, Bennetta i Robbie'ego przytrzymuje tam kosmitę, dopóki ten nie zamarza.

Później Jackpot opowiada o wszystkim Spider-Manowi. Ten pokazuje jej okładkę "The DB", na której Dexter Bennett przedstawia Waltera Decluna jako osobę odpowiedzialną za ocalenie redaktorów gazety przed Skrullem.

Kilka dni później Peter spotyka się ze znajomymi w "Coffee Bean" - rozmawiają o incydencie ze Skrullem. Gdy Parker pyta Harry'ego o ranę na głowie, ten stwierdza, że nie pamięta, skąd ją ma.

Jackpot leży w wannie, próbując zrelaksować się po ostatnich wydarzeniach. Na automatyczną sekretarkę nagrywa jej się Sara Ehret, która gratuluje jej uratowania załogi "The DB".

Autor: Jaro

Galeria numeru

Secret Invasion: The Amazing Spider-Man #3 Secret Invasion: The Amazing Spider-Man #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.