Avalon » Serie komiksowe » Runaways vol. 3 » Runaways vol. 3 #3

Runaways vol. 3 #3

Runaways vol. 3 #3

"Dead Wrong" - part 3

Postacie
Zapowiedź

Runaways rozproszeni bardziej niż kiedykolwiek. Ledwo udało im się przetrwać atak części pozostałych obcych z rasy Karoliny, a już muszą się gotować na kolejne starcie przeciwko pozaziemskim wojownikom.

Cytat

jeden z sąsiadów: "What about you, Xavin? Who's your favorite boxer of all time?"
Xavin: "Rocky Balboa."

Streszczenie

Malibu. Chase siedzi w garażu, majsterkując przy swoich rękawicach i usuwając zabezpieczenia, aby wykorzystać pełnię mocy. Przychodzi do niego Molly i mówi mu, że Nico każe się zebrać grupie na górze. Stein mówi, że przyjdzie za minutę, ale Hayes każe mu ruszyć się już teraz, a kiedy chłopak jej nie słucha, podnosi go i zanosi tam, gdzie siedzi reszta. Minoru mówi, że Runaways muszą się zastanowić, co zrobią, kiedy Majesdanie wrócą, a mogą to zrobić szybko, ponieważ ich statek zniknął, prawdopodobnie wezwany przez nich. Jest jasne, że nie mogą ukryć Karoliny przed kosmitami, a woleliby uniknąć walki. vaDanti mówi z uśmiechem, że jedyny sposób to poddać się jego przyjaciołom. Chase się wścieka i chce się rzucić na kosmitę, ale Xavin i Victor powstrzymują go. Karolina ostrzega vaDantiego, że jeżeli dojdzie do kolejnej walki, to Runaways będą się bronić i Majesdanie zginą. Kosmita mówi, że aby dociec sprawiedliwości, poświęcenia są konieczne. Chase proponuje znaleźć i zaskoczyć przeciwników, zanim wrócą. Xavin uważa, że to nic nie da, ponieważ wtedy przybędzie następna drużyna, i jako Skrull proponuje, że będzie negocjował. Nico zastanawia się nad wymyśleniem skutecznego czaru, Molly proponuje zbudować fort, Klara chce dać kosmitom kwiaty na pojednanie, aż w końcu Karolina proponuje, że podda się, a reszta Runaways może również udać się na proces i zeznawać w jej obronie. Chase słysząc to idzie do pracy i każe się powiadomić, kiedy się zdecydują na jakiś plan. Xavin również idzie przygotować się do negocjacji, a Molly zabiera Klarę, aby zbudować fort.

Gdzie indziej generał vaDrann znajduje i zabiera deHalle, która nie może się doczekać zemsty na Nico, potem vaRikka, a następnie wszyscy ruszają ponownie do Los Angeles.

Los Angeles. Chase przychodzi do pracy i znajduje Vala Rhymina skacowanego po imprezie. Przypomina mu, że jest jego asystentem, którego zatrudnił dzień wcześniej. Prezenter każe podejść Steinowi i mówi mu, aby wyskoczył przez okno i uważał, żeby nie wylądować na jego samochodzie. Chase śmieje się myśląc, że Val żartuje, a ten dziwi się, że tym razem osoba, której kazał coś zrobić, nie wykonała tego. Wysyła więc Steina po swoje rzeczy do pralni i odbiera telefon od swojej matki, której pyta się, czy wie coś na temat zombie.

Malibu. Podczas gdy Molly i Klara zaczynają budować fort, Xavin spędza czas na grillu z sąsiadami. Nico przychodzi po niego przypominając mu, że muszą przygotować się do przyjęcia gości, ale Skrull mówi, że napisał już sobie przemówienie i czeka na przybycie Majesdan. Minoru wraca do domu, gdzie dowiaduje się od Victora, że Karolina pisze akt oddania się w ręce sądu majesdańskiego i denerwuje się, że każdy członek grupy robi, co chce. Victor Mancha domyśla się przyczyny takiego stanu rzeczy: kiedy Nico kazała rozproszyć się Majesdanom podczas ataku na ich dom, czar podziałał również na Runaways. Tymczasem vaDantiemu udaje się wydobyć i uruchomić jakąś broń.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Runaways vol. 3 #3 Runaways vol. 3 #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.