Avalon » Serie komiksowe » New Warriors vol. 4 » New Warriors vol. 4 #17

New Warriors vol. 4 #17

Postacie
Zapowiedź

Night Thrasher - walczył; zebrał drużynę, która stanęła u jego boku; zdradził ich, zawierając pakt z wrogami, których w normalnych okolicznościach chciałby widzieć w grobie. Co takiego może być warte danego słowa, honoru, a nawet własnej duszy?

Cytat

Christian: "Man, thirty years. I wonder what Madonna looks like now. You thing she still goes on tour?"

Sofia: "Dude…She's like eighty years old now. The only thing she's touring are corridors of a nursing home."

Streszczenie

Świat przyszłości patrolują Sentinele w barwach Iron Mana oraz policja w jego zbrojach, a on sam czczony jest na każdym kroku. Wondra obwinia Thrasha o takie zakończenie jego planu z podróżą w czasie, ale on sam jest zaabsorbowany próbą zrozumienia, co w nim nie wypaliło. Napięcia dodaje też obecność oficer Sykes, która cały czas wypomina im, że ten cyrk to wina tego, że nie chcieli się zarejestrować. Don dochodzi do wniosku, że mogą zapobiec tej przyszłości, jeżeli znajdą machinę czasu i zapobiegną Stamford, ale Wondra nie zgadza się na to - jeżeli znajdą taki wehikuł, wrócą do swojego czasu. Don nie ma zamiaru się kłócić i odchodzi działać na własną rękę, podczas gdy reszta próbuje wtopić się w tłum i zastanawia, co robić. Bev dalej ich krytykuje i wkurzony Barry wykrzykuje jej w twarz, co myśli o zasadach, które skazują na więzienie dobrych ludzi, którzy pomagali innym i nie pasowali do ogólnie przyjętej definicji. Chwilę potem zauważają, jak grupa protestujących przeciw dyktaturze Iron Mana ludzi zostaje rozpędzona przez policję, ale za chwilę przychodzi jeszcze jeden szok - list gończy z Night Thrasherem, który najwidoczniej wciąż żyje. Uznają, ze trzeba go znaleźć.

Tymczasem Don również odkrywa istnienie swojego odpowiednika, ale gdy chce kogoś o to wypytać, odkrywa, że rozmowy o tym są zakazane. Tymczasem reszta jest świadkami, jak ludzie niczym zahipnotyzowani wysłuchują przemówienia Iron Mana o rozszerzeniu Aktu Rejestracyjnego na Europę i Azję oraz dławieniu oporu. Gdy naradzają się, co robić, nagle pojawia się oddział uzbrojonych Guardsmen of the States. Chcą oni aresztować wszystkich jako przestępców, w tym Bev, która według ich danych powinna nie żyć. New Warriors atakują, ale szybko zostają pokonani. Guardsmen już mają ich zabrać, gdy nagle ktoś ich atakuje. Ten ktoś to Night Thrasher z tej przyszłości.

Autor: Demogorgon

Galeria numeru

New Warriors vol. 4 #17 New Warriors vol. 4 #17

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.