Avalon » Serie komiksowe » Fantastic Four » Fantastic Four #562

Fantastic Four #562

Fantastic Four #562

"A Fantastic Four Wedding and a Funeral"

Postacie
Cytat

Wolverine: "You gotta be kiddin' me."

Hooded Man: "Don't even ask."

Streszczenie

Cmentarz Green-Wood, Brooklyn, Nowy Jork. Sue wygłasza mowę pożegnalną na pogrzebie swojej wersji z przyszłości. Dziękuje superbohaterom, że stawili się w tak licznie. Prosi ich jednak, aby nie rozpaczali, ponieważ przydarzy się to jej dopiero za kilkaset lat. Przynajmniej wie, że była bohaterką i miała wielu przyjaciół. Johnny na niebie "rysuje" płomieniami logo F4. Pogrzeb jest tak ważny, że przygląda mu się nawet Watcher. W końcu wszyscy się rozchodzą. Zostaje tylko Fantastyczna Czwórka, New Defenders, Wolverine i Debbie. Logan poczekał jeszcze chwilkę, by zaczepić Hooded Mana. Chciał mu zadać kilka pytań. Ten jednak nie był skłonny do udzielania odpowiedzi. Ben oznajmia, że będzie już leciał ze swoją dziewczyną do jej rodziców. Bohaterowie z przyszłości żegnają się. Invisible Woman jeszcze raz dziękuje tym, co przybyli. Stwierdza, że to dziwne być na swoim pogrzebie i odchodzi ze swoim mężem.

Budynek Baxtera. Reed rozmawia z córką o tym, jak się czuje Sue. Mr. Fantastic pyta się, jaką niepodziankę szykuje Valeria. Ta pokazuje mu przyczepę kempingową. Pomysł zaczerpnęła z "Doctora Who". W środku jest 200 razy więcej miejsca, niż przyczepa zajmuje na zewnątrz. Bohater jest dumny ze swojej pociechy. Na górze Franklin pisze list do Świętego Mikołaja. Prosi w nim, aby dostał moce jakie posiada cała rodzina, a także Nintendo DS.

Haga. Mr. Fantastic prosi, aby otworzono mu celę. Jego oczom okazuje sie Doom. Victor pyta się, czy dostarczono kwiaty z Latverii na pogrzeb. Złoczyńca próbuje znaleźć sposób, by wydostać się z aresztu. Zaczyna straszyć wojną z Latverią. To jednak nie przeraża Richardsa. Doctor postanawia powiedzieć mu o Pierwszym Złoczyńcy. Kimś, kto nauczył go tego wszystkiego, co teraz umie. O istocie tak potwornej, że przeraża nawet jego.

Nowy Jork, popołudnie. Ben wraz z Debbie latają między wieżowcami. Patrzą na wieżę Avengers i na Quinjeta odlatującego stamtąd, a także na bujającego się Spider-Mana. Rozmawiają przy lampce szampana. Nagle The Thing wyjmuje pierścionek zaręczynowy z kieszeni. Pyta się Debbie, czy się z nim ożeni. Green jest zaskoczona.

Nowy Jork, jeden wymiar dalej. Na planecie występują wyładowania. W cieniu stoją dwaj mężczyźni. Pierwszy pyta się, kogo wybiera drugi. Ludzi czy insekty? Pada odpowiedź, że ludzi.
 

Autor: Undercik

Galeria numeru

Fantastic Four #562 Fantastic Four #562

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.