Avalon » Serie komiksowe » Mighty Avengers » Mighty Avengers #19

Mighty Avengers #19

Postacie
Zapowiedź

Secret Invasion tie-in.
Zanim Skrullowie zaatakowali ludzi, prowadzili trwającą setki lat wojnę przeciwko Kree. W tym numerze życie dwóch słynnych Kree - Captaina Mar-Vella i Marvel Boya - zmieni losy inwazji. Wydarzenia przedstawione w komiksie będą miały poważne konsekwencje dla przyszłości Mighty Avengers.

Cytat

Super-Skrull: "He loves you."
Captain Marvel: "Yeah? Well, I must tell you, he has a funny way of showing it."

Streszczenie

Więzienie The Cube. Marvel Boy stara się skontaktować z Supreme Intelligence, opowiadając o tym, jak podróżując przez miliony alternatywnych wymiarów został w końcu uwięziony na jednej z planet Ziemia. Nie ma jednak pojęcia, która to. Wypowiedział również wojnę temu światu w imię Kree, jednak został złapany i uwięziony [wydarzenia przedstawione w miniserii "Marvel Boy" - dop. Gamart].
Pyta błagalnie, czy Supremor wie, że tu jest lub chociaż wie, KIM jest. Jeśli tak, to prosi o jakiś znak. Nagle na ekranach za jego plecami pojawiają się informacje o powrocie Captaina Marvela.

Przez głowę Noh-Varra przechodzi wiele pytań. Czy Mar-Vell jest jego sprzymierzeńcem? Czy będzie musiał z nim walczyć? Czy on sam powinien tu być i czy deklarowanie wojny było dobrym pomysłem? Czy to wszystko jest może tylko kolejną sztuczką Starka? Nagle widzi, jak więźniowie przejmują kontrolę nad więzieniem i uciekają z niego, przez co sam korzysta z tej okazji.

Thunderbolts Mountain. Khn'Nr, Skrull podszywający się pod Captaina Marvela, całkiem stracił już świadomość tego, kim tak naprawdę jest. Nagle jego desperackie myśli zostają przerwane przez atak Super-Skrullów. Mar-Vell bez problemu powstrzymuje przeciwników, po czym leci na orbitę ziemską, gdzie czekają już statki najeźdźców. Bohater zaczyna je niszczyć, jednak taka siła to za wiele nawet jak dla niego. Po otrzymaniu kilku potężnych ciosów promieniami, Khn'Nr płonąc, zaczyna spadać na Ziemię. Przypominając sobie wspomnienia Marvela związane z Avengers i przyjaciółmi, Skrull umiera jako Kree. Rozbija się na Ziemi obok uciekającego z więzienia Noh-Varra, który z przerażeniem patrzy na jego spalone ciało.

Autor: Gamart

Galeria numeru

Mighty Avengers #19 Mighty Avengers #19

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.