Avalon » Serie komiksowe » Iron Man vol. 4 » Iron Man vol. 4 #34

Iron Man vol. 4 #34

Postacie
Zapowiedź

Secret Invasion tie-in.
Rhodey samotnie zmaga się z armadą Skrullów. Tymczasem najeźdźcy zamierzają przejąć kontrolę nad rosyjskimi głowicami nuklearnymi. Czy War Machine dotrze w porę na miejsce? A jeżeli tak, to czy rosyjska super-grupa - Winter Guard - będzie jego sprzymierzeńcem czy kolejnym wrogiem?

Cytat

Suzie Endo: "Rhodey. I didn't know they taught crying in the Marines."

Streszczenie

Stacja kosmiczna przeobrażona w olbrzymiego robota kontynuuję walkę z flotą najeźdźców. Kierujący nią Jim Rhodes przypomina sobie, jak ciężkie życie uformowało z niego człowieka, który stał się bohaterem znanym jako War Machine. Gniew dodaje mu sił i dzięki temu niszczy praktycznie wszystkie statki. Ostatni, uciekający w kierunku Ziemi, staje się jego celem.

Mężczyzna opuszcza stację w swojej zbroi i niszczy statek, będąc... w Rosji. Według Suzie, Winter Guard [rosyjski oddział super herosów - Snak3] nie dają sobie rady z ochroną broni jądrowej. Po krótkiej rozmowie Jim rusza im na pomoc.

Na miejscu od razu załatwia jednego z Super-Skrullów, ale Crimson Dynamo odmawia jego pomocy. Rhodey odlatuje, ale wraca w samą porę, żeby uratować Ursa Majora. Jak się okazuje, nawet to nie jest w stanie przekonać do niego rosyjskich bohaterów, którzy podążają ślepo za rozkazami i zostawiają War Machine'a samego na polu walki. Jim nie poddaje się, ale zmasowany atak skutkuje. Bohater budzi się półnagi na statku Skrullów, w towarzystwie kilku "chirurgów". Kosmici chcą poeksperymentować z na wpół zmechanizowanym ciałem...

Autor: Snak3

Galeria numeru

Iron Man vol. 4 #34 Iron Man vol. 4 #34

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.