Avalon » Serie komiksowe » Foolkiller: White Angels » Foolkiller: White Angels #4

Foolkiller: White Angels #4

Foolkiller: White Angels #4

"Good Night, Moon"

Postacie
  • * Foolkiller , Punisher
  • * Sickle Moon
    * członkowie White Angels, w tym Fury i Bootleg Jack
    * pasażerowie samolotu, imigranci
Zapowiedź

Gdy Foolkiller i Punisher myśleli już, że mają przewagę nad organizacją przestępczą White Angels, na arenę wkracza kolejny gracz. Sickle Moon - 44 kilogramy bardzo złych wieści.

Cytat

Foolkiller: "How you gonna go about it?"
Punisher: "More of that straightforward approach."

Streszczenie

Sickle Moon leci do Los Angeles. Na nerwy działa mu siedząca obok gadatliwa baba, która nie potrafi się zamknąć. Kiedy babsztyl poszedł do toalety, Sickle Moon podąża za nią. Ucisza ją raz na zawsze.

Foolkiller i Punisher uzgadniają plan. Frank może zabić handlarza bronią o ksywce Sound, ale Michael chce jego truchło i pozostałych White Angels. Dochodzą do porozumienia.

Tymczasem Sickle Moon dostaje kolejne zlecenie, tym razem na Punishera.

Gdzieś za miastem White Angels cieszą się z zainteresowania mediów, bo dzięki nim rekrutacja do gangu idzie jak po maśle. Wsiadają do furgonetki i ruszają z piskiem opon. Stojący do tej pory na dachu wozu imigranci zawisają na sznurach.

Mściciele spotykają się pod domem Sounda. Frank podchodzi do frontowych drzwi i skręca kark mężczyźnie, który otworzył mu drzwi. Wykonał swą robotę i teraz do akcji wkracza Michael. Wnosi ze sobą dwie butle płynnego azotu.

Pod dom podjeżdża Sicke Moon. Zagląda przez okno do środka. Michael ukrywa się przed jego wzrokiem. Najemnik widzi zwłoki, ale bez karty z błaznem i domyśla się, że to nie Foolkiller zabił. Rozgląda się i dostrzega oddalającego się kładką Punishera. Atakuje.

Pomimo przewagi ataku z tyłu i z zaskoczenia, Frank sprawa problemy. Sickle Moon zdołał zadać mu kilka ran kłutych, ale na razie to tylko rozwściecza Castle'a. Punisherowi udaje się powalić napastnika, ale na więcej nie ma siły. Na szczęście, z odsieczą przychodzi Michael i odcina Sicke Moonowi rękę. Najemnik spada z wrzaskiem do płynącej poniżej rzeki. Foolkiller i Punisher spoglądają w milczeniu na siebie, po czym każdy odchodzi w swoją stronę.

Jakiś czas później do domu Sounda przychodzi Fury. Podnosi leżącą na czole trupa kartę z błaznem. Zamrożone ciekłym azotem zwłoki pękają i rozsypują się w proch.

Bootleg Jack kończy kolejną rasistowską pogadankę w radio. Wraca do domu, zdejmuje pogrubiający kombinezon, silikonową maskę i przebiera się w ogrodniczki farmera, koszulę w kratę i maskę - strój roboczy White Angels.

Autor: Hotaru

Galeria numeru

Foolkiller: White Angels #4 Foolkiller: White Angels #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.