Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Hulk Annual » Ultimate Hulk Annual #1

Ultimate Hulk Annual #1

Ultimate Hulk Annual #1

"No Shoes, No Shirt, No Pants, No Service!"

Postacie
Zapowiedź

Hulk i Zarda (a.k.a. Power Princess ze Squadron Supreme) wspólnie organizują sobie małą demolke przez cały kraj. Gościnnie wystąpi Captain America.

Cytat

Hulk: "Hulk has money. Hulk wants pancakes."
Marlo: "Sir. He's naked. Where did he keep the money?"
Andy: "I don't want to know."

Streszczenie

Ulice Manhattanu, kilka miesięcy temu. Zarda walczy z byłymi pracownikami Damage Control, którzy w nieznany sposób zyskali super-moce. Piledriver leży już pokonany, a pozostałych trzech odgraża się kobiecie, która niewiele sobie z nich robi. Wrecker chce ją uderzyć łomem, ale Zarda powstrzymuje go toporem i nokautuje uderzeniem tarczy. Thunderball próbuje trafić ją swoją kulą, lecz ta chwyta ją, przyciąga przeciwnika do siebie i ciosem pięści posyła kilkanaście metrów dalej. Bulldozer łapie Zardę i wbija się z nią w samochód. Dochodzi do eksplozji, z której to kobieta wychodzi bez szwanku. Wrecker uznaje, że zostali pokonani, ale jest zaskoczony, kiedy Zarda zamierza odciąć mu głowę. Na jego szczęście zostaje powstrzymana przez Kapitana Amerykę, którego zadaniem było pilnowanie przybysza z Ziemi 31916. Kobiecie się to nie podoba, ale Steve tłumaczy jej, że powinna żyć pośród ludzi na tej nowej dla siebie planecie, a nie starać się wybijać ponad nich, uważając, że jest kimś lepszym. Jako bohaterka powinna również zawsze starać się oszczędzać przeciwnika. Zarda trochę sobie drwi z Rogersa, więc ten stawia przed nią wyzwanie: chce, aby kobieta wybrała się w podróż po Stanach Zjednoczonych, dowiedziała się jak najwięcej o jego mieszkańcach i ich życiu oraz postarała się podczas w trakcie nikogo nie zabić.

Miasteczko w Kansas, teraz. W jednej z jadłodajni Zarda próbuje się posilić. Najpierw zostaje zirytowana przez kelnerkę, która dziwi się, że kobieta chce zamówić połowę rzeczy z karty, a chwilę później pojawia się Hulk. Stwór jest głodny i chce coś zjeść, ale hostessa stwierdza, że nie może zostać obsłużony, ponieważ jest całkowicie nagi. Kiedy do sporu dołącza się kierownik lokalu, a stwór staje się bardziej zdenerwowany i grozi, że zje pracowników jadłodajni, Zarda zdaje sobie sprawę, że nie naje się spokojnie i postanawia wkroczyć do akcji. Odtrąca na bok kierownika i próbuje przywołać Hulka do porządku, ale kiedy ten stwierdza, że zje ją, silnym ciosem posyła go na ulicę. W odpowiedzi olbrzym rzuca w nią motocyklem i rozpoczyna się walka. Zarda szybko zdaje sobie sprawę, że przeciwnik jest w stanie ją zranić, więc postanawia zakończyć sprawę szybko. Kilkoma uderzeniami oszołamia go i zamierza odrąbać mu głowę, ale wtedy przypomina sobie słowa Kapitana Ameryki o oszczędzaniu wrogów. Jest przekonana, że kiedyś okaże się, iż robi błąd, ale decyduje się nie zabijać Hulka i jedynie go nokautuje. Następnie zaciąga go do sklepu z ubraniami dla ludzi o dużych rozmiarach, gdzie wybiera dla stwora spodnie.

Jakiś czas później Zarda i Hulk posilają się w jadłodajni. Kobieta przyznaje, że ich potyczka sprawiła jej przyjemność, i pyta, czy olbrzym nie chciałby zrobić z nią czegoś jeszcze. Ten ma pewien pomysł i para kończy dzień igraszkami w pokoju motelowym.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Ultimate Hulk Annual #1 Ultimate Hulk Annual #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.