Avalon » Serie komiksowe » Secret Invasion: Front Line » Secret Invasion: Front Line #4

Secret Invasion: Front Line #4

Secret Invasion: Front Line #4

"Chapter Four: The Fall of the Manhattan"

Postacie
Zapowiedź

Secret Invasion tie-in.
Gdy ludzie, którzy przeżyli inwazję, próbują zapewnić sobie bezpieczeństwo, odkrywają, że największym wrogiem nie jest Skrull, lecz drugi człowiek.

Streszczenie

Godzina i 5 minut od rozpoczęcia Inwazji, tunel nowojorskiego metra. Gangsterzy zabierają wszystkie kosztowności grupie, której przewodzi bezradny Ben Urich.

W tej samej chwili w Stark Tower Melanie Crane cudem unika śmierci. Atakujący ją Skrull wypada przez okno i spada wiele pięter w dół. Nad trupem kosmity pochylają się oficer Dawson i Lisa, którzy znaleźli się przypadkiem w okolicy. Przy zwłokach znajdują iPhone'a, który poza standardowymi funkcjami umożliwia dostęp do systemu obronnego siedziby Avengers. Lisa dezaktywuje na chwilę blokadę drzwi budynku, z czego korzystają również ludzie z grupy Bena Uricha. Postrzelonego Jonathana Bryanta opatruje Bill Dawson, ale taksówkarzowi potrzebna jest bardziej profesjonalna pomoc. Po rozważeniu swoich opcji Urich, Dawson, Lisa, Melanie Crane i Jonathan wyruszają na wyższe piętra. Niestety, nic nie wskazuje na to, żeby najeźdźcy z kosmosu mieli opuścić Nowy Jork. Ben postanawia opuścić Stark Tower i poszukać kogoś, kto mógłby pomóc rannemu Jonathanowi. Melanie upiera się, żeby mu towarzyszyć. Po kilkugodzinnej wędrówce ulicami okupowanego miasta zauważają rozbłyski nad Central Parkiem. Ruszają w tamtym kierunku i po chwili są świadkami wielkiego starcia superbohaterów ze Skrullami.

Autor: Lex

Galeria numeru

Secret Invasion: Front Line #4 Secret Invasion: Front Line #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.