Avalon » Serie komiksowe » Marvel Adventures Hulk » Marvel Adventures Hulk #4

Marvel Adventures Hulk #4

Marvel Adventures Hulk #4

"The Hills Are Alive With The Sound Of Mayhem!"

Postacie
Zapowiedź

[w przygotowaniu]

Cytat

Hulk: "First save puny humans! Then smash avalanche!"

Streszczenie

Gdzieś w Górach Skalistych, USA. Ross namierzył swój zielony cel. W obecności Radioactive Mana oraz Madroxa, którzy teraz dla niego pracują, planuje atak. Plan jest prosty - uderzyć znienacka i pochwycić Bannera nim ten zdąży się przemienić w Hulka. 

W górskiej chatce Bruce pracuje nad urządzeniem mającym na celu pozbycie się Hulka raz na zawsze. Wbrew zaleceniom Rossa, o cichym wykonaniu misji, Radioactive Man wpada wściekle przez frontowe drzwi, a tuż za nim Madrox. Raptem po jednym ciosie, Bruce przemienia się już w Hulka. Pech chciał, że tym razem za przeciwnika ma mutanta (w zbroi Hulkbusters!), który po każdym uderzeniu tworzy duplikat samego siebie oraz szaleńca mogącego absorbować jego moc.

W nierównej walce Hulk radzi sobie całkiem dobrze. Gdy jednak pojedynek przenosi się do pobliskiego miasteczka, okazuje się, że w niebezpieczeństwie znajdują się ludzie. Dochodzi do tego lawina, która powstała na skutek tytanicznych zmagań obu stron. Hulk natychmiast pomaga poszkodowanym, co wykorzystuje Madrox. Po chwili na placu boju jest już kilkadziesiąt jego duplikatów. Ross widząc to, rezygnuje z usług Radioactive Mana, który z kolei nie ma już zamiaru wysłuchiwać rozkazów generała. Od niechybnej śmierci z rąk Radioactive Mana, Rossa ratuje Rick Jones. Zjawia się także Hulk, który gigantycznym słupem nokautuje bezbronnego Radioactive Mana.

Ross w swym zaślepieniu nakazuje Madroxowi atak, ale ten się stawia i zaprzestaje walki. Hulk i Rick mogą po raz kolejny uciec w nieznane.

[Uwaga: W komiksie znajduje się również krótka, humorystyczna historyjka ze stajni Mini Marvels, autorstwa Chrisa Giarrusso. - BB]

Autor: Buck10

Galeria numeru

Marvel Adventures Hulk #4 Marvel Adventures Hulk #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.