Avalon » Serie komiksowe » Marvel Adventures Hulk » Marvel Adventures Hulk #6

Marvel Adventures Hulk #6

Marvel Adventures Hulk #6

"Law & Order: Atlantis"

Postacie
Zapowiedź

[w przygotowaniu]

Cytat

Rick Jones: "Holy Hanna Montana!"

Streszczenie

Typowy obrazek dla Hulka, czyli kolejny pojedynek. Tym razem los tak chciał, że sparingpartnerem okazał się być Namor. Jak do tego doszło? Bruce, Rick i małpka zaciągnęli się do pracy na platformie wiertniczej, gdzie wykorzystywano wiertło napędzane promieniami gamma. Bruce zwietrzył, po raz kolejny zresztą, okazję do uleczenia się z przypadłości o zielonym odcieniu. Jak się okazało, jego dobre chęci narobiły więcej szkód niż pożytku. Promienie nie tyle mu nie pomogły, co zaczęły przemieniać ryby we wściekłe bestie.

Spokojne królestwo Namora zostało nawiedzone przez kilka takich wybryków natury. Nie myśląc za wiele, książę Atlantydy udał się na powierzchnię, aby za pomocą pięści i kopniaków wyjaśnić kilka spornych kwestii. Na jego nieszczęście, spotyka on Hulka. Walka przenosi się do głębin, gdzie Namor obezwładnia Hulka, który pod postacią Bannera, zostaje uwięziony. Podobny los spotyka Ricka i małpkę. Perspektywy nie wyglądają dla nich za dobrze, albowiem Namor pragnie umieścić ich w lochach. Na szczęście prawnicze umiejętności Ricka okazują się nad wyraz sprawne i udaje mu się przekonać władcę Atlantydy do swoich racji. Co więcej, Hulk i przyjaciele postanawiają pomóc Namorowi i jego ludziom, w pozbyciu się przebrzydłych, zmutowanych kreatur z głębin oceanu. Po wykonaniu zadania, zmęczeni kompani odpoczywają na plaży, zadowoleni z siebie, że udało im się przeżyć kolejną niesamowitą przygodę.

[Uwaga: W komiksie znajduje się również krótka, humorystyczna historyjka ze stajni Mini Marvels, autorstwa Chrisa Giarrusso. - BB]

Autor: Buck10

Galeria numeru

Marvel Adventures Hulk #6 Marvel Adventures Hulk #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.