Avalon » Serie komiksowe » Foolkiller: White Angels » Foolkiller: White Angels #3

Foolkiller: White Angels #3

Foolkiller: White Angels #3

"Fool's Gold" Part 3

Postacie
Cytat

Punisher: "Lemme guess. You want to paint a watercolor with his blood. Finger paints. Make a sculpture, maybe?"

Streszczenie

Punisher i Foolkiller zapamiętale okładają się po facjatach, kiedy banda White Angels pojawia się na dachu i w końcu nakłania ich do skończenia czułości. Mściciele zmuszeni są ukryć przed gradem kul, a kiedy Castle w końcu orientuje się, że ma do czynienia z Foolkillerem, skupia się tylko na pokonaniu atakujących rasistów.

Po chwili jest już po wszystkim. Wystrzały przywabią na sąsiedni dach trójkę White Angels, których wcześniej śledził Trace. Mściciele obserwują ich z odległości kilkunastu metrów, budynki są od siebie zbyt oddalone. Zajmą się nimi innym razem.

Frank tłumaczy Michaelowi, że na ślad White Angels trafił, idąc tropem handlarza bronią, Edgara Davisa. To do niego należy lokal, przy którym się spotkali. Panowie zgadzają się na współpracę tylko na czas zakończenia tej sprawy. Punisher chce się zabrać do roboty, ale Foolkiller chce jeszcze przekazać wiadomość za pomocą ciał poległych White Angels. Castle nie rozumie, czemu to ma służyć.

W piwnicy włączone jest radio, a w nim przemówienie Bootleg Jacka, idola wszelkich kanalii. Podczas przeszukania lokalu nie znajdują wiele, poza zwłokami w szafie i paczką po broni z adresem nadawcy. Mściciele umawiają się na następną noc pod magazynem, z którego pochodzi paczka.

Po kolejnym gorącym przemówieniu Bootleg Jack udaje się do klopa ulżyć pęcherzowi. Czeka na niego Foolkiller. Mówi, że ma go na oku i jeśli nie przestanie nawoływać do przemocy w swych mowach, w końcu się doigra. Bootleg Jack jest jednak pewny, że nic mu nie grozi, póki w Ameryce panuje wolność słowa. Michael niechętnie znika, ponawiając ostrzeżenie.

W nocy Foolkiller i Punisher spotykają się pod magazynem. Castle nie chce tracić czasu na wysłuchiwanie subtelnego planu Trace’a. Rozwala strażnika i otwiera magazyn pełen broni.

Później, White Angels zjawiają się na miejscu. Davis domyśla się, że Punisher i Foolkiller nadal współpracują, bo przy zwłokach nie ma karty. Z Foolkillerem by sobie poradzili, ale on i Punisher to trochę zbyt wiele. Davis wraca do kryjówki i wykonuje telefon. Potrzebuje pomocy Sickle Moon.

Autor: Hotaru

Galeria numeru

Foolkiller: White Angels #3 Foolkiller: White Angels #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.