Avalon » Serie komiksowe » Secret Invasion: The Amazing Spider-Man » Secret Invasion: The Amazing Spider-Man #2

Secret Invasion: The Amazing Spider-Man #2

Secret Invasion: The Amazing Spider-Man #2

"Brand New Secret Invasion" - Part 2

Postacie
Zapowiedź

Gdzie do cholery podziewa się Spidey, kiedy jest najbardziej potrzebny?! Wobec jego nieobecności w NY Jackpot po raz pierwszy w życiu w pojedynkę będzie chronić mieszkańców miasta.

Cytat

Vin: "You should let me drive. I had some training in the academy and..."
Robbie: "And I spent my teenage years as a street racer in Brooklyn, outrunning people trained at your academy."

Streszczenie

Vin Gonzales dociera do redakcji "The DB", gdzie zastaje Jackpot walczącą z Super-Skrullem. Kule policjanta nie robią wrażenia na kosmicie. Vina ratuje bohaterka, po czym razem z Bennettem, Betty i Robertsonem uciekają z budynku.

Harry'emu i Lily udaje się uciec przed atakującymi ich Skrullami. Mężczyzna postanawia, że poszukają schronienia na posterunku policji.

Jackpot odwraca uwagę Skrulla, tymczasem dziennikarze i Vin dostają się do samochodu. Bohaterka wskakuje na dach pojazdu i razem uciekają przed kosmitą, kierując się do Baxter Building. Niestety, okazuje się, że z siedzibą Fantastic Four dzieje się coś niedobrego [więcej w SI: Fantastic Four - Jaro]. Dogania ich tam Super-Skrull. Robbie wjeżdża w napastnika samochodem, dzięki czemu znów udaje im się uciec.

Harry próbuje dodzwonić się na posterunek, jednak komórka nie może złapać sygnału. Nagle przed autem lądują dwaj Skrullowie. Osborn i Lily próbują uciec, gdy wtedy ich samochodem wstrząsa wybuch. Mężczyzna nie ma pewności, czy jego dziewczyna przeżyła. Ukrywa się na chwilę w jednym z budynków, ale stwierdza, że jeśli tu zostanie, Skrullowie na pewno go znajdą. Już chwilę później kosmici zostają zaatakowani przez Menace'a.

Super-Skrull ponownie dogania Jackpot, Gonzalesa i dziennikarzy, po czym odrzuca bohaterkę od samochodu. Kiedy kobieta chce tam wrócić, nagle chwyta ją Menace, który stwierdza, że zabicie jej będzie lepszą zabawą niż mordowanie kosmitów. Tymczasem Super-Skrull oznajmia, że czuje woń Spider-Mana, i chce natychmiast wiedzieć, kto z uwięzionych w samochodzie jest bohaterem. Grozi, że jeśli nie otrzyma szybko odpowiedzi, zabije ich wszystkich.

Autor: Jaro

Galeria numeru

Secret Invasion: The Amazing Spider-Man #2 Secret Invasion: The Amazing Spider-Man #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.