Avalon » Serie komiksowe » Punisher Presents: Barracuda (Max) » Punisher Presents: Barracuda (Max) #4

Punisher Presents: Barracuda (Max) #4

Punisher Presents: Barracuda (Max) #4

"4: And A Warm Place To Shit"

Postacie
Zapowiedź

Najbardziej dziki przeciwnik Punishera wrócił -- nie licząc paru męskich części -- rusza na solową misje, w której musi bawić się w ochroniarza syna niebezpiecznego gangstera. Tylko jeden problem: Junior jest hemofilikiem -- jedno małe zadrapanie i już go nie ma. Jeśli Barracuda chce dostać zapłatę (nie wspominając o głowie na karku), będzie musiał kopać głęboko w swojej torbie chwytów poniżej pasa. A kiedy torba będzie pusta, znaleźć większą.

Cytat

Wielki Chris: "Let's pause for a moment to count the ways-- in which you are fucked..."

Streszczenie

Trwa zebranie grupy operacyjnej planującej powzięcie stanowczych kroków w Santa Morricone. Lockhart wprowadza towarzyszy w szczegóły sytuacji, streszczając dotychczasowe wydarzenia. Wielki Chris wynajął Barracudę, aby ten chronił jego syna, podczas jego misji zabicia prezydenta Luny. Gangster zdradził zleceniodawcę wydając Oswalda w ręce Leopolda. Teraz Angelone przybył do Ameryki Południowej, aby uratować potomka i dokonać zemsty. Pierwszy, współorganizowany przez niego zamach zakończył się fiaskiem, ale mężczyzna zapewne spróbuje ponownie. Poza tym raczej nie opuści Santa Morricone bez zagwarantowania sobie dostawy kokainy. To właśnie o ceny eksportowanych narkotyków pokłócił się z Luną. Lockhart i jego partner planują dzięki pomocy DEA aresztować Wielkiego Chrisa i posłać go na kilkanaście lat za kratki. Ich towarzysze z NSA i CIA będą mogli położyć swoje łapy na Leopoldo. Wąsaci agenci kończą zebranie. Bez względu na wynik bezpośredniej konfrontacji, na ktorą się rychło zanosi, w ciągu dwu dni wszyscy wrócą do domów.

Leopoldo zabiera Barracudę i Fifty na przelot helikopterem. Ma zamiar pokazać im Mount Muerte, wulkan, do ktorego zwykł wrzucać swoich wrogów. Pasażerowie czekają tylko aż śmigłowiec zbliży się odpowiednio, żeby wypchnąć Lunę prosto w czeluść obiektu jego uwielbienia. Póki co są jednak skazani na wysłuchiwanie podniosłych opisów góry. Prezydent porownuje ją do Góry Przeznaczenia opisanej we "Władcy Pierścieni". Następnie wpada w małą dygresję nazywając hobbitów pedałami. Wyznaje, że brzydzi się gejami. Nie wie, że jego ostatnia kochanka również jest mężczyzną. Barracuda z rozbawieniem patrzy na Fifty.

Wielki Chris prowadzi negocjacje z generałem Ortizem, dowódcą wojsk ochraniających prezydenta Lunę. Wręczył mu już walizkę zawierającą milion dolarów. Teraz czeka na konkretną odpowiedź na propozycję zdradzenia Leopolda i stanięcia po stronie Angelone podczas przyszłego zamachu.

Helikopter Luny wreszcie dociera nad Mount Muerte. Gdy jednak Barracuda wstaje z fotela z zamiarem wypchnięcia Leopolda poza pokład, el presidente okazuje się mieć własny plan. Wyciąga ogromne Magnum i celuje nim w głowę zaskoczonego gangstera. Mężczyzna zdradza, że to Flannery opowiedział mu o spisku. Murzyn próbuje odwrócić uwagę gospodarza oznajmiając, że ojczulek również nie jest lojalny wobec niego. Jego rozmówca jednak zdaje sobie z tego sprawę. Mówi, że starzec będzie żył tak długo, jak będzie przydatny. Następnie rozkazuje Barracudzie wskoczyć w wulkan, a Fifty zabawić się oralnie.

Flannery zastaje Oswalda w kuchni, połykającego swoje tabletki. Próbuje nawiązać z nim jakiś kontakt. Zaczyna rozmowę o hemofilii. Hemo interesuje jednak bardziej aktualne miejsce pobytu Barracudy. Uważa go za swojego jedynego przyjaciela. Chce, żeby Murzyn nauczył go jak zostać gangsterem. Były duchowny skutecznie zmienia temat i zwabia chłopaka do swojego pokoju, gdzie obiecuje mu pokazać film, jakiego ten jeszcze nie widział.

Fifty tymczasem nie zamierza brać do ust przyrodzenia prezydenta. Gdy para się kłóci, Barracuda wpada na pewien pomysł. Proponuje transwestycie pokazać Lunie swojego penisa, co ten robi z wyraźną satysfakcją. Zszokowany Leopoldo rzuca broń i wyskakuje z helikoptera wpadając do krateru. Gangster podnosi Magnum i podchodzi do pilota z zapytaniem o to, co ten myśli na temat zaistniałego przebiegu wypadków. Mężczyzna jednak ceni swoje życie i obiecuje osobiście złożyć doniesienie o nieszczęśliwym wypadku, w którym zginął prezydent. Następnie częstuje pasażerów piwem.

Flannery puszcza Oswaldowi filmy porno. Coraz trudniej mu usiedzieć w miejscu. W końcu zdejmuje spodnie z zamiarem zgwałcenia chłopaka. Tę romantyczną sytuację przerywa jednak potężny huk, który rozległ się na zewnątrz. Do pokoju wbiega Wanda. Zastaje ojczulka w samych gatkach. Cała trójka rzuca się do okna. Widzą pojazdy wojskowe i czołgi dokonujące czystki wśród osobistych ochroniarzy posiadłości. Na czele armii zaś stoi Chris Angelone.

Barracuda wspomina z Fifty dawne czasy. Przy piwku opowiada jej o Danby'm. Transwestyta nie może uwierzyć, że grubas został szeryfem. Rozbawione towarzystwo nie zauważa, że plac na którym ląduje ich helikopter usłany jest trupami. Wojsko otacza śmigłowiec z każdej strony. Wielki Chris wydaje się mieć w ręku wszystkie atuty.

Autor: Don God

Galeria numeru

Punisher Presents: Barracuda (Max) #4 Punisher Presents: Barracuda (Max) #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.