Avalon » Serie komiksowe » New Warriors vol. 4 » New Warriors vol. 4 #15

New Warriors vol. 4 #15

New Warriors vol. 4 #15

"Invaded" part 2

Postacie
Zapowiedź

Część Secret Invasion, w której New Warrior staje naprzeciw New Warriora! Aby odkryć prawdę o swoim martwym bracie, Night Thrasher będzie musiał przeżyć starcie swoich obecnych i byłych przyjaciół z zespołu, zinfiltrować dobrze chronioną stację S.H.I.E.L.D. i stanąć twarzą w twarz ze Skrullami, którzy posiadają moce każdego superbohatera, jakiego kiedykolwiek znał. Proste, nie?

Cytat

Justice: "S.H.I.E.L.D. uses Starktech which…"

Night Trasher: "That's why we use nothing but Taylortech."

Streszczenie

Bijatyka między New Warriors a Counter Force trwa w najlepsze, aż w końcu Night Thrasher przerywa ją, wywołując falę uderzeniową jednym ze swoich gadżetów. Chcąc uniknąć dalszej walki, ściąga maskę i wyjawia, kim jest naprawdę. Wyjaśnia, że widząc inwazję Skrulli, pomyślał, że być może to ci kosmici wywołali tragedię w Stamford i jego brat, prawdziwy Night Thrasher, może wciąż żyć. Justice oferuje pomoc, wie, gdzie przetrzymują ciała zabitych tego dnia New Warriors. Chwilę później obie grupy lecą samolotem, który dzięki korzystaniu z Taylortech zamiast Starktech wciąż działa, ku odpowiedniemu Helicarrierowi. Ten jednak rozbił się o górę i jest atakowany przez Skrulle. Thrash każe obu grupom wesprzeć agentów, a sam uderza samolotem w statek obcych, strącając go z nieba, i dołącza do reszty. Obie drużyny wdają się w bitwę ze Skrullami, jedynie Justice i Donyell udają się, korzystając z Ghost Mode, prosto do kostnicy. Nagle na polu walki zjawia się Super-Skrull z mocami oryginalnych New Warriors. W czasie gdy liderzy dokonują testów DNA ciał swoich kompanów, cała reszta walczy z kosmitą i udaje im się go w końcu pokonać. Chwilę później pojawia się wsparcie komandosów, więc New Warriors muszą się wycofać. Tymczasem Don i Vance potwierdzają, że Microbe, Namorita i Night Thrasher, którzy zginęli w Stamford, to prawdziwi członkowie grupy. Postanawiają zabrać ciała.

 

Obie grupy uczestniczą we wspólnym pogrzebie całej trójki koło letniego domku Taylorów. Ujawnienie tożsamości wyszło Donowi na dobre - jego kompanom łatwiej jest zrozumieć, czemu się tak zachowywał, a Counter Force przestali mieć żal, że pominął ich przy formowaniu zespołu. Na osobności Thrash odbiera telefon - Midnight's Fire właśnie zdobył ostatni potrzebny mu element.

Autor: Demogorgon

Galeria numeru

New Warriors vol. 4 #15 New Warriors vol. 4 #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.