Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man » Amazing Spider-Man #567

Amazing Spider-Man #567

Amazing Spider-Man #567

"Kraven's First Hunt" - part 3: "Legacy"

Postacie
Zapowiedź

Całkowicie Nowa TAJNE [W miejsce "TAJNE" wstawić trzeba "Kraven"? No popatrzcie na tę okładkę...] jest bliska zdemaskowania i zabicia Spider-Mana. Czy Daredevil zdoła mu pomóc? Na dodatek zagrożone jest też życie Vina Gonzalesa.

Cytat

Vermin: "Imposssssssible! Imposssssssssible!"
Spidey: "Possssible."

Streszczenie

Parker w stroju Daredevila walczy z Verminem. Po chwili radzi sobie z nim i zdziwionego pęta siecią. Następnie dowiaduje się, że jego przeciwnik widział Spider-Mana w kanałach, porwanego przez jakąś dziewczynę. Peter łączy fakty i domyśla się, że ktoś wziął Vina za Spider-Mana. Prosi Vermina, by pomógł mu go odnaleźć.

Przebrany za Spider-Mana Vin zaczaja się na Kraven. Zaczynają walczyć, lecz dziewczyna jest górą. Nagle pojawia się "Daredevil" - ciska w stronę Vina wyrzutnię sieci i tłumaczy szybko, jak ona działa. Ten pęta Kraven, jednak na niewiele to się zdaje. Walczą jeszcze przez chwilę, dopóki do kanałów nie wraca Vermin. Rzuca się on na dziewczynę wraz ze swoimi szczurami, a "Daredevil" proponuje Vinowi podrzucenie do szpitala.

Trochę później w szpitalu przyjaciele gromadzą się wokół łóżka Gonzalesa. Po zapadnięciu zmroku odwiedza go też prawdziwy Spidey. Aby współlokator nie domyślił się jego prawdziwej tożsamości, tłumaczy, że czasami dla zmylenia swoich przeciwników podrzuca kostium zwykłym ludziom, takim jak Vin. Dostaje za to cios prosto w szczękę, po czym oddala się w swoją stronę.

W nieokreślonym miejscu dziewczyna przeprasza swoją matkę za to, że nie podołała zadaniu. Ta, mając na myśli Vermina, pociesza ją, że przyniosła chociaż jakąś ofiarę ze sobą. Miażdżąc w ręku pajęczy nadajnik, stwierdza, że Ana jest identyczna jak jej ojciec, Sergei Kravinoff.

Autor: Jaro

Galeria numeru

Amazing Spider-Man #567 Amazing Spider-Man #567

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.