Avalon » Serie komiksowe » New Warriors vol. 4 » New Warriors vol. 4 #14

New Warriors vol. 4 #14

New Warriors vol. 4 #14

Secret Invasion Tie-In

Postacie
Zapowiedź

W czasie, gdy Inwazja zielonoskórych najeźdźców w pełni, Donyell Taylor zadaje ważne pytanie: czy Night Trasher, który zginął podczas masakry w Stamford, był naprawdę jego bratem? Czy może jednak Skrullem? Zdesperowany w poszukiwaniu odpowiedzi Donyell rozpoczyna własne śledztwo. Nie zabraknie występu gościnnego postaci z Avegners: The Initiative.

Cytat

Skrull: "I will not be defeated by the likes of you!"

Wondra: "First time for everything."

Streszczenie

New Warriors jedzą obiad w restauracji, zastanawiając się, co zrobić z Thrashem - nie mogą mu ufać, ale bez niego nie mogą dalej działać. Pozostaje im mieć go na oku. Nagle coś zaczyna się dziać na zewnątrz - Armada Skrullów atakuje miasto. New Warriors pędzą do swojej bazy po uzbrojenie. Tymczasem Night Thrasher obserwuje atak kosmitów. Domyśla się, że musieli planować to od dawna i zastanawia, czy nie byli zamieszani w katastrofę w Stamford. Postanawia sprawdzić, czy Dwayne, który tam zginął, naprawdę był jego bratem. Gdy pojawia się reszta, mówi im, że nie włączą się do walki, póki nie poznają całej sytuacji i wychodzi. Chwila niezdecydowania kompanów, czy powinni go posłuchać i czy mają jakiekolwiek szanse ze Skrullami wystarczy, aby zdążył zabrać samolot i odlecieć. Drużyna postanawia udać się za nim i sprawdzić co knuje, skoro i tak nie zdołają nic zrobić z inwazją. Podążając za Thrashem udaje im się ominąć centrum bitwy - trafiają tylko na jednego Skrulla, którego szybko pokonują.

Thrash tymczasem sprawdza stary domek w górach - gdyby Dwayne żył, pewnie by się tu zjawił. Niestety nic nie wskazuje na to, że tu był, ale ze starych rzeczy Don pobiera dosyć jego DNA do testów. Gdy chce odejść, na jego drodze stają Justice, Debrii, Slapstick, Rage i Scarlet Spiders. Od razu pytają go, czy jest prawdziwym Dwaynem Taylorem, a jeżeli tak, to czemu sfingował własną śmierć i nie skontaktował się z nimi, tworząc nowy zespół. Gdy nie uzyskują odpowiedzi, Justice uznaje, że pewnie jest Skrullem i dochodzi do walki, którą Taylor przegrywa. Na szczęście z pomocą przychodzą mu członkowie jego grupy.

Autor: Demogorgon

Galeria numeru

New Warriors vol. 4 #14 New Warriors vol. 4 #14

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.