Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man » Amazing Spider-Man #565

Amazing Spider-Man #565

Amazing Spider-Man #565

"Kraven's First Hunt" - part 1: "To Squash a Spider!"

Postacie
Zapowiedź

Tajemnicza przeciwniczka, której imienia Marvel nie chce ujawić, poznaje tożsamość Spider-Mana i zbiera armię super-złoczyńców. Czy Spidey i Daredevil dadzą sobie z nią radę?

Cytat

DD (słysząc dowcip Spideya): "Why couldn't that isotope have made me deaf instead of blind?"

Streszczenie

Spętany mężczyzna w stroju Spider-Mana odzyskuje przytomność w kanałach. Wita go blondwłosa dziewczyna, twierdząc, że zaraz go zabije.

Wcześniej Spidey i Daredevil walczyli z Fracture'em, nie wiedząc, że są obserwowani przez pewną blondynkę. Śledziła ona potem Spider-Mana aż do mieszkania, w którym ostatecznie się schował. Później, kiedy nikogo nie było w lokalu, włamała się do niego, przetrząsając go dokładnie.

Później Peter Parker został zaatakowany w sklepie z komiksami, gdzie aktualnie pracuje. Udało mu się ochronić siebie i innego pracownika. Tymczasem Vin Gonzales dowiedział się nagle, że jego służbowa broń została znaleziona na miejscu morderstwa - i z tego powodu go zawieszono. Gdy wracał do domu, potrącił go samochód, a kiedy w końcu dotarł do mieszkania, spotkał tam blondwłosą dziewczynę, która kazała mu przebrać się w kostium Spider-Mana. Następnie został ogłuszony.

Teraz Vin budzi się w kanałach, związany łańcuchami. Słyszy od blondynki, że zrujnowała mu życie, by je ostatecznie zakończyć. Do policjanta dociera, że dziewczyna myśli, iż jest on Spider-Manem.

Autor: Jaro

Galeria numeru

Amazing Spider-Man #565 Amazing Spider-Man #565

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.