Avalon » Serie komiksowe » The Punisher: War Journal vol. 2 » The Punisher: War Journal vol. 2 #21

The Punisher: War Journal vol. 2 #21

Postacie
Zapowiedź

Hand i reszta zabójców zaczyna polować na Punishera. Jedyni sprzymierzeńcy Franka ukrywają się, dlatego postanawia on przenieść walkę do podziemi. Całe miasto jest świadkiem jego ucieczki przed Bridge'em i jego dziewczynami. Kreatywny geniusz Jigsawa w pełnym rozkwicie... Ile kary może znieść jeden człowiek? Nie macie nawet pojęcia.

Cytat

Lady Gorgon (do Silver Sable po ucieczce Punishera): "Did you expect that he would stay and aid you? To repay your favor? I can feel the coward’s thoughts, he flees gleefully abandoning you to your doom."
Frank (strzelając jej w głowę): "That’s the trouble with being me. When I’m up against it, what I think and what I do are never the same thing."

Streszczenie

Frank stoi naprzeciw Lady Gorgon i dwójki ochraniających ją wojowniczek Hand. Jedna z nich atakuje go wyładowaniem bioelektrycznym. Wtedy do akcji wkraczają Sable, Domino i Contessa. Walka z ninja nie idzie im jednak zbyt dobrze. Ale dzięki całemu zamieszaniu Punisher ma okazję do ucieczki. Nie udaje mu się jednak ujść zbyt daleko - w pobliskiej melinie odnajduje go Lady Gorgon. Castle daje radę uciec, ale ona wykorzystując telepatię, wchodzi do jego głowy. Dopada jednocześnie jakiegoś bezdomnego i zabija go. Cały jego ból staje się udziałem Franka. On nie może tego znieść i wraca, by walczyć z Hand. Jednocześnie na ulicy Domino wykorzystuje bioenergię jednej przeciwniczki, by powalić drugą. Contessa wykańcza następną. Sable w tym czasie podąża śladem Punishera. Natyka się na jego walkę w melinie. Pomaga mu, co on znowu wykorzystuje i ucieka. Wraca jednak po chwili i ratuje ją od śmierci, zabijając Lady Gorgon. Pozostawia ranną Sable i schodzi do metra. Wsiada do pociągu i traci przytomność z powodu upływu krwi. Kiedy się budzi, ma przed sobą Iana. Wściekły Frank rzuca mu się do gardła. Jednak chłopak jest silniejszy i kładzie przeciwnika na łopatki. Przygniata mu głowę do podłogi, żeby zmiażdżyły ją drzwi metra. Castle po raz kolejny traci przytomność. Kiedy po chwili dochodzi do siebie, okazuje się, że został uratowany przez S.H.I.E.L.D. Bridge aresztuje go.

Autor: wallenstein

Galeria numeru

The Punisher: War Journal vol. 2 #21 The Punisher: War Journal vol. 2 #21

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.